Вони захищали Київ

Під час боєзіткнень на території Києва та Київської області у період 24 лютого – 1 квітня 2022 року, де військовики 204 батальйону Тероборони ЗСУ протистояли переважаючим силам рашистських військ, своїми майстерністю та героїзмом відзначилися

бійці розрахунку «Стугна»,


підлеглі «Чорного»,


бійці «Айдару», які воювали у складі 204 батальйону Тероборони ЗСУ та інші.


Також в боєзіткненнях брав участь і командував бійцями роти 204 батальйону ТРО в селах Мощун та Горенка Головний сержант «Кадафі».

«Кадафі» є військовиком з незвичайною долею: сирота, вихованець школи-інтернату, який займаючись своїм самовдосконаленням уже в старших класах мав винаходи і друкувався в науково-популярних журналах.
З 1988 до 1990 років «Кадафі» служив в одному з елітних спецназів радянської імперії, куди потрапив після складного фізичного та інтелектуального відбору.
Відслуживши у лавах того спецназу, побувавши в Лівії, буквально пробігши за 2 роки військової служби 40 тисяч кілометрів (це є відстань навколо Землі по екватору) — щодня по тридцять кілометрів бігом — солдат спецназу Кадафі та його побратими не заплямували свої руки кров’ю мирних демонстрантів у Тбілісі.
Після завершення строкової служби у 2006 році «Кадафі» взяв участь у звільненні полонених українців у Лівії, для чого особисто зустрічався з лівійським диктатором.
Під час Революції Гідності та подальшої служби в зоні АТО Кадафі поглибив свій бойовий досвід та зміцнив авторитет командира.
З перших днів неспровокованої агресії рф проти України старший солдат Кадафі командував однією з рот 204 батальйону Територіальної оборони і разом з бійцями батальйону брав участь в боях за село Мощун на Київщині та в інших місцях.
Там він особисто займався організацією оборони разом з підлеглими, облаштовував окопи та навчав цьому особовий склад, аналізував стан бойових кондицій ворога, їхню оснащеність, специфіку використання рашистських десантників за відсутності нормальної піхоти в лавах ворога.
Під час боєзіткнень, в яких брав участь підрозділ «Обухова», головний сержант Кадафі відзначив, що бійці 204 батальйону Тероборони вистояли, не побігли під натиском ворога – навіть ті, хто не маючи бойового досвіду прийшли обороняти Україну з мирного життя, змінили мирні професії на військовий однострій вояка.
Також в розмові Кадафі відзначив таку реальність:


У Збройних силах і зокрема в Теробороні ЗСУ народилася нова генерація командирів: грамотних, ініціативних, витривалих, які, і це природньо, користуються авторитетом серед своїх підлеглих.


Після того, як разом з іншими підрозділами, вояки 204 батальйону Тероборони ЗСУ знешкодили та прогнали переважаючі здеморалізовані сили путінської орди з території Києва та Київської області, Кадафі продовжив службу на чолі одного з підрозділів 204 батальйону Тероборони Збройних сил України
.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика