Українські волонтери підтримали Тероборону Голосієва

Воєнна агресія російської федерації продемонструвала єдність громадян України в питанні захисту Батьківщини.

До підтримки сил Територіальної оборони долучились як прості громадяни, так і різноманітні підприємства. Значною частиною волонтерського забезпечення Тероборони займалася «Варта Голосієва» на чолі з Льолею Пальчиковою-Козуб.

Територіальна оборона Голосіївського району Києва отримувала вантажі як цивільного, так і військового призначення. Таку підтримку для підрозділу ТРО м. Києва організовували Подорожній Юрій та Решмеділова Олескандра, які змогли залучити простих українців з різних куточків країни для забезпечення більш ефективного виконання бойових завдань.

Медичну частину підрозділу забезпечили важливими ліками та препаратами представники Львівщини, зокрема на заклик забезпечити бійців адекватним лікуванням відгукнувся народний депутат України Олег Синютка, який в короткий час в перші дня війни сформував вантаж та доправив його до Києва.

Особливу подяку командування дістала представниця Рівненщини Валинтина Мартинчук — директор підприємства РІВНЕХОЛОД, яка направила до підрозділу 2 тепловізори, кілька одиниць амуніції, кілька машин із продуктами харчування та необхідними ліками. За допомогу в організації доставки вантажів варто подякувати депутату Рівненської обласної ради Ігорю Ясенюку.

В місті Одеса політолог Олександр Шатхін розшукав та доправив до Києва важливий вантаж.

Важливу для функціонування підрозділу допомогу надала торгівельна мережа ЕПІЦЕНТР.

На потреби батальйону було передано 20 плитоносок власником швейного підприємства м. Київ Ігорем Абрамовим.

Ліки та засоби гігієни отримали бійці батальйону від Церкви Християн «Філадельфія». Хотілося б відмітити, що представники церкви надали ліки, яких медична частина особливо потребувала.

Вантаж із продуктами надіслав з Рівненщини власник підприємства «МІЗОЧ — АГРОПРОДУКТ» Олександр Андріюк.

Допомогу з продуктами харчування, ліками та засобами гігієна організувала в Австрії Наталія Железна від підприємства Транспортно-експедеційна компанія «Славутич». З Польщі передено ліки від Ірини Плаксієнко, яка там зібрала допомогу ліками та засобами гігієни.

Доставку здійснено Іваном Сіліним та Сергієм Стаднюком, які власними бусами перевозили вантажі в найскладніший для Києва час.

Вся допомога надана підприємствами та фізичними особами безкоштовно та неабияк сприяє українським воякам якнайшвидше одержати перемогу над агресором.

Юрій Подорожній

https://www.facebook.com/103030865699561/posts/113713874631260/

Від редакції:

Від початку повномасштабного вторгнення рашистських агресорів і досьогодні Голосіївська райдержадміністрація в місті Києві на чолі з Сергієм Садовим всебічно підтримує Територіальну оборону Голосієва. Про це готується окрема публікація.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика