В Дарниці живуть «таланти». Стріхуйові ухилянти

В дарницькому районі Київа є житловий кооператив «Вікторія», яким керує такий собі Стріха Віктор. Цей громадянин — в минулому полковник одного з головних управлінь МВС. Журналісти, блогери — партнери інтернет-ресурсу vyboranema.in.ua — вже розповідали про діяльність пана Стріхи з таким собі кримінальним забарвленням. Далі матеріал команди Незалежність ТБ.

В ДАРНИЦІ ЖИВУТЬ ТАЛАНТИ: СТРІХУЙОВІ УХИЛЯНТИ
Ми колись вже робили розслідування щодо чисельних злодіянь керівника столичного дачного кооперативу «Вікторія», що на «Осокорках» — Віктора Стріхи. З настанням війни, замість того, аби всі сили зосередити на допомозі ЗСУ, пан відставний полковник пожежної варти Віктор Сріха, переховує у «Вікторії» з десяток військовозобов’язаних осіб без належної реєстрації чи декларування місця проживання (на фото), та продовжує тероризувати пенсіонерів, протиправно змушуючи їх сплачувати земельні податки. Окрім того, на території кооперативу без дозвільних документів працює авто-СТО, яка є фактично постійним джерелом токсичного забруднення рекреаційної території і комунальних водойм столиці. Користуючись нерішучістю Дарницького РТЦК та СП м.Києва, пан Стріха, який несе персональну відповідальність за дотримання вимог законодавства про мобілізацію під час воєнного стану, реально створив ухилянтський оазис для декількох десятків своїх знайомих і далеких родичів.

https://t.me/nezalezhnist_tv/348

Кінець епізоду 1.

Віктор Стріха, кооператив «Вікторія»

«ВІКТОРІЯ» — КУРОРТ МІГРАНТІВ:
ХОВАЄ НИШКОМ УХИЛЯНТІВ
Днями ми вже розповідали про садовий кооператив на київських Осокорках, куди майже не ступала нога поліціянта та уповноваженого ТЦК та СП. За безпосереднього сприяння директора цього кооперативу Віктора Стріхи, у цих мальовничих краях веде несумісний з війною спосіб життя ціле угруповання, яке ще й тероризує літніх мешканців кооперативу, відрізаючи світло тим, кого намагаються вижити, засмічуючи подвір’я та ламаючи огорожу іншим сусідам, які вже давно жодного стосунку до кооперативу не мають. Постраждалі чітко вказують, що представниками «стріхуйової банди» є: Станіслав Моісеєнко з вул.Озерно-Кільцевої,  7; Віктор Проценко з вул.Суничної, 5; Віктор Петренко з вул.Горіхової,11; Юрій Махортов з вул.Ожинова, 2; Володимир Луценко з вул.Горіхової, 5; Володимир Хачко з вул.Горіхової, 1 та ін. Чорна «Шкода-Октавія» АА4500НЕ пана Махортова неодноразово помічалася у створенні аварійних ситуацій, невиключно що у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

https://t.me/nezalezhnist_tv/349

Кінець епізоду 2.

Далі буде.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика