Українська громада Манчестера передала автобус для батальйону Тероборони ЗСУ

204 окремий батальйон Територіальної оборони Збройних сил України отримав від української громади Манчестера автобус для медичних потреб.

9 травня після шикування військовики батальйону та медики оглянули цей чудовий подарунок і подякували британцям.

Як сказав командир 204 окремого батальйону Територіальної оборони ЗСУ Граф:

«Щиро дякую українській громаді Манчестера за такий необхідний подарунок. Вважаю, що всі бійці також будуть постійно вдячні вам. І після війни вас не забудуть. Щира вам дяка!»


Також до подяки командира приєдналася головний начмед батальйону Пін:

«Цей чудовий автобус розширить можливості медиків в момент надання медичної допомоги. Ми плануємо зробити тут стабілізаційний пункт, і це збільшить шанси на виживання наших бійців, тож не вистачає слів для висловлення нашої вдячності. Дуже дякую!»

Дякуючи за подарований автобус, солдат батальйону Лютік не приховувала захоплення:

«Ми дуже вдячні українській громаді Манчестера за те, що ви долучилися до допомоги українській армії та подарували цей неймовірний бус для нашого медичного відділу.»
«And we are really appreciate the British people for their help and we will stand for Ukraine with your help. Thank you very much!» — додала Галина англійською.

Від першого дня інформацію щодо зусиль про передання автобусу з Великобританії до України супроводжував військовик 204 окремого батальйону Тероборони ЗСУ Іван Варченко:

«Українці Манчестера від першого дня війни знаходять сили і натхнення в допомозі Україні. Тому сьогодні ми маємо цей шикарний медичний автобус для нашого підрозділу – бойового підрозділу, який, на жаль, має і втрати, бойові втрати. Ми розуміємо, що саме завдяки таким зусиллям підтримки британців, всього цивілізованого світу, ми залишатимемося більшою мірою живими, значною мірою здоровими, і матимемо можливість ефективніше протистояти московській агресії».

Ігор Рудич, прес-офіцер 204 батальйону Тероборони ЗСУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика