Реваншистів за грати, а не до влади — вимога активістів, волонтерів, АТО-вців

Про це пише відомий активіст, директор Центру ОПАД, блогер Сергій Пархоменко на інтернет-ресурсі

та у своєму блозі на сайтіі Цензор

https://censor.net.ua/blogs/3136601/revanshistv_za_grati_a_ne_do_vladi

Зокрема, під таким гаслом активісти пікетували 9 липня 2019 року приміщення ЦВК та МВС.

Та обставина, що екс-регіоналів, а то й відвертих сепаратистів є чимало серед офіційно зареєстрованих кандидатів у депутати, дуже непокоїть патріотичну громадськість, волонтерів, учасників АТО.

Неля Штепа, Андрій Клюєв, Анатолій Шарій, Ренат Кузьмін – це далеко не повний список осіб, які або були зареєстровані, або яких зняли з реєстрації лише під тиском громадськості.

Зняти з реєстрації ще одного реваншиста – екс-мера Херсону і екс-депутата від Партії регіонів, що голосував за «диктаторські закони» 16 січня 2014 року, Володимира Сальда –  такою була невідкладна вимога активістів 10-го липня 2019 року.

«Сальдо – це кандидат від партії кума Путіна Віктора Медведчука «Опозиційна платформа за життя». Він – поплічник Віктора Януковича і прихильник проросійських ідей, ймовірно, в разі обрання буде лобіювати подачу дніпровської воли в окупований Крим. Ми переконані, що він дав завідомо неправдиві свідчення в суді, переконуючи, що перебував за кордоном – в Домініканській Республіці – не більше 90 днів з моменту закінчення чи то його ув’язнення, чи то викрадення там. Саме 90 днів можна перебувати за кордоном  особам, які збираються стати кандидатами в нардепи, у приватних справах.

Сам Сальдо поширював інформацію, яка потрапила і в ЗМІ, що з моменту його звільнення у цій Карибській країні до прибуття в Україну пройшло 129 днів! На суді він сказав інше. Це порушення закону, це хибне свідчення, тому ми направили листи на керівника МВС Арсена Авакова та голову ЦВК Тетяну Сліпачук з вимогою негайно розібратися в ситуації і взяти до уваги всі факти цього дивного «закордонного вояжу» соратника Віктора Медведчука і законності його реєстрації в якості кандидата в депутати», – наголосили активісти.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика