ПРЯМОЮ НАВОДКОЮ

Протитанкова батарея 100-міліметрових пушок МТ-12 “Рапіра” та самохідних протитанкових ракетних комплексів “Штурм-С“, що входять до складу південного угрупування військ, тренувалася знищувати піхоту, танки та броньовану техніку.

  • Військовослужбовців артилерійського підрозділу було піднято за сигналом тривоги. Прибувши до району зосередження, армійці швидко зайняли вогневі позиції в очікуванні техніки та живої сили умовного противника, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.  

За його словами, гармати “Рапіра“ та ПТРК “Штурм-С“ вкотре розгорнулися на танконебезпечному напрямку. Головна ціль тренувань – відпрацювання впевнених та злагоджених дій розрахунків, а також точність виконання завдань в обмежений час.

  • На перший погляд може здатися, що сценарій для артилеристів дуже звичний. На цей полігон вони виїжджають щотижня, тому в якійсь мірі алгоритм дій на ньому відпрацьований. Але, командування кожного разу намагається змінити  цілі та тактичний фон задля поглиблення і вдосконалення навичок ведення сучасного бою, — вважає командувач.

Слід зазначити, що тому і підхід відповідний. Звичайно, що його мета одна — час перебування на полігоні має використовуватися з максимальною ефективністю.

  • По суті, це комплекс заходів, коли розгортаються навчальні місця, проводяться заняття зі спеціальної та технічної підготовки. Вважаю, що вкотре мету навчання досягнутою. Особовий склад, попри  спеку в полях, як і завжди, із поставленими завданнями впорався, — зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/1276079682794342

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика