Польовий вишкіл триває

Польовий вишкіл триває

На визначених військових полігонах  на всій території держави, в умовах максимально наближених до бойових, тривають заходи підготовки військових частин та підрозділів до виконання завдань за призначенням. За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, всі сплановані тренування та навчання мають на меті підвищити рівень навченості та професійної підготовки особового складу, а також відпрацювати взаємодію з підрозділами як національних Збройних Сил, так і інших складових сил оборони та безпеки держави.

Насамперед, підрозділи вдосконалюють спроможності оборони, протиповітряного прикриття підрозділів, військових об‘єктів і об’єктів цивільної інфраструктури, дій протидесантних та протитанкових резервів, а також вогневого ураження умовного противника, — наголосив Командувач. Як додав командувач, командири всіх ланок вчаться швидко приймати рішення за обстановкою, що склалась, думати нестандартно та керувати підлеглими, покладаючись на здобутий бойовий досвід, упереджуючи противника.

  • Відмічаю, що весь без виключення особовий склад виконує завдання, вкладаючись у визначені терміни, а також показує належний рівень навченості та злагодженості, — підкреслив Сергій Наєв.

Слід зазначити, що на даний час всі війська та сили, що підпорядковані  Командуванню об’єднаних сил ЗС України продовжують підготовку відповідно до спланованих заходів.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика