ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЯКІСНОГО ЛІКУВАННЯ ОБОРОНЦІВ Півночі

Одному з військових госпіталів, який виконує завдання у Північній операційній зоні передано гуманітарну допомогу, що отримана Командуванням Об’єднаних Сил ЗС України від неурядової американської організації.

Як наголосив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, важливість цієї допомоги полягає в тому, що даний військовий медичний заклад є провідним, який виділяє лікарсько-сестринські бригади, що виїжджають на передову, на ті підрозділи, які виконують завдання на державному кордоні з російською федерацією.

– Унаслідок артилерійських та мінометних обстрілів, авіаційних ударів та ракетних ударів, які ворог наносить по прикордонню, виникають питання термінового надання лікарської допомоги. Але, відтепер ці лікарські бригади будуть забезпечені вже надсучасним хірургічним оснащенням, яке допоможе їм в роботі, – наголосив командувач.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, усього медперсоналу госпіталю передано 38 операційних комплектів. Але, за попередньою домовленістю з американськими партнерами в подальшому є можливість задовольнити й більшу потребу в них.

Слід зазначити, що ургентно-операційне поле використовується під час екстреної медичної допомоги хірургічним хворим в неопераційних польових умовах. Це обладнання допомагає економити, по-перше, час для обробки операційного поля, по-друге, допомагає забезпечувати стерильність в умовах агресивного середовища. А саме у підвалах, палатках на умовах перевезення санітарним транспортом. Це те, що забезпечує негайний оперативний доступ до важкого поранення, забезпечує збереження життя такого пораненого там, де не можна надати кваліфіковану допомогу в умовах операційної.

https://fb.watch/jrF9Ha4zxh/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика