В УМОВАХ РАПТОВОЇ ЗМІНИ ОБСТАНОВКИ

На одному з загальновійськових полігонів Херсонщині захисники південного напрямку, що несуть бойову службу на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим провели тактичні навчання із захисту морського узбережжя та танконебезпечних ділянок суходолу під час протидії наступальній операції.

Зокрема, бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» виконали завдання щодо придушення та знищення вогневих засобів, броньованої техніки та живої сили умовного противника.

— Подібні тренування в угрупуванні військ, яке підпорядковане нашому командуванню відбуваються регулярно. Саме тому, військовослужбовці завжди демонструють високий рівень навченості та злагодженості, вчасно реагуючи на всі можливі загрози, — наголосив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Наприклад, цього разу реактивна батарея здійснила марш у район проведення тренувань, здійснила розгортання у бойовий порядок та виконали заходи щодо підготовки до стрільби та управління вогнем. Під час навчань військовослужбовці використовували інформацію, що надавала артилерійська розвідка, яка вивчала місцевість та розкривала цілі для ураження, а також вказівки, отримані від операторів безпілотного літального апарату-розвідника.

— Кожного разу командири у навчання додають нові елементи та ввідні задля відпрацювання різних аспектів протидії ворогу. Командири ускладнюють задачу, навчаючи особовий склад діяти в умовах раптової зміни обстановки, — підкреслив командувач.

Слід зазначити, що тактичні навчання реактивної батареї мали на меті злагодження артилерійських підрозділів, вдосконалення польового вишколу особового складу, підвищення практичних навичок командирів в управлінні підрозділами.

— Результат каже сам за себе. Військовими вже досягнутий високий рівень злагодженості у виконанні поставлених завдань, — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/videos/1665991503793174/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика