З МЕТОЮ ПОДАЛЬШОЇ СПІВПРАЦІ

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з новопризначеним керівником Багатонаціонального координаційного центру полковником Джонатаном Стейбеком.

Під час зустрічі сторони обговорили низку проєктів і напрями подальшої співпраці, що спрямовані на забезпечення підготовки оперативного складу з метою досягнення Командуванням об’єднаних сил ЗС України оперативних спроможностей. Генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував Багатонаціональному координаційному центру за надання практичної допомоги у підготовці оперативного складу Командування об’єднаних сил ЗС України.

– Впровадження принципів керівництва, що прийняті у країнах-членах Північноатлантичного альянсу, в сучасну систему керівництва Силами оборони держави, узгодження й імплементація штабних процедур НАТО у процеси планування, застосування та управління об’єднаними силами ЗС України для нас сьогодні є найважливішими завданнями, – наголосив Сергій Наєв.

Сторони також обговорили низку питань щодо безпекової ситуації в Україні, зокрема, в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Наприкінці розмови Сергій Наєв та Джонатан Стейбек домовились про збереження позитивної динаміки співробітництва та нарощування консультативно-дорадчої й експертної допомоги від Багатонаціонального координаційного центру.

Разом переможемо!

Відділ звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

https://www.facebook.com/570135383388779/posts/1411624732573169/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика