Полторак просить Зеленського звільняти його встановленим порядком, а тим часом, в Міноборони очікують корупційний скандал

Гарно відпрацював — тримай орден.

Збулася мрія Зе-прихильників і страшний сон прибічників Порошенка. Відбулася інавгурація президента Зеленського. Тим часом, в міноборони, за невеликим винятком наближених, офіцери чекають на корупційний скандал.

Сьогодні «коридорами» МОУ шугав документик

А поки міністр Полторак просить нового Верховного Головнокомандувача звільняти його по закону, офіцери гадають, які ж перші «корупційні кейси» підуть в діло.
Адже «злі язики» подейкують, що нечуване бюджетне фінансування української Оборони супроводжувалося таким самим нечуваним «дерибаном» державної «дєнюжки». Аж до «з половини».
Тобто, на думку «злючих язиків», 50 % (тендерних і не лише) грошей через систему «смотрящих» виводилося з Міноборони геть.
А це означало – кричуще невиконання того, що мало бути зроблене.
От розглянемо, хоча б, ситуацію із закупівлею квартир.

https://press.unian.ua/press/1125778-koruptsiya-pri-kupivli-jitla-dlya-viyskovih-galmue-virishennya-kvartirnogo-pitannya-eksperti.html

Ахова ситуація тут склалася акурат з 2015 року. Впродовж 2-х гарячих – 2015, 2016 – воєнних років виділялися безпрецедентні, нечувані кошти за цими статтями.

ЗА 2 РОКИ – БЛИЗЬКО 2 МІЛЬЯРДИ НА ЖИТЛО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИКІВ.

1 146 000 гривень — у 2015 та 850 мільйонів – у 2016 році.

За 2 мільярди гривень чергу безхатченків в Оборонному відомстві можна було скоротити вдвічі – такої думки дотримувалися окремі експерти. Не бракувало і прогресивних ідей.

http://www.newsline.com.ua/economics/dostupnoe-zhile—eto-50-ukrainskogo-schastya-03122015124001

Та все перемогла міноборонівська корупція.

Упродовж такого «поквартирення» військовиків, Міноборони намагалося звітувати. Приміром, якийсь час у мережі наприкінці 2016 року фігурувала інформація про 3000 квартир. Та фахівці стверджували, що МОУ не спромоглося забезпечити закупівлі і половини квартир на вторинці.

http://politica-ua.com/novosti/item/44453-zamist-budivnitstva-i-zakupki-3000-novikh-kvartir-koruptsioneri-v-minoboroni-zakupili-1000-kvartir-na-vtorintsi-za-zavishchenimi-tsinami

Згодом з’ясувалося, що розклад «з половини» уможливлював масову закупівлю лише переобладнаних радянських гуртожитків.
При чому, все це неподобство в Міноборони відбувалося перед очима як української громадськості, так і західних експертів.
Не рідко, в МОУ зривали «незручні» тендери.

Щоправда, попервах в МОУ намагалися імітувати боротьбу з корупцією і навіть підтримували антикорупційних активістів.

http://antikor1.com/analitika/item/37604-ministr-oboroni-poltorak-dlya-borotbi-z-koruptsieyu-priznachiv-trostinskogo

Та згодом, розуміючи, що борці з корупцією не грають в імітацію

МОУ повернулося обличчям до корупціонерів.

Отже, корупційні оборудки розквітли неабияк. Вже навіть не йшлося про розклад «з половини». Поширювалася практика, коли в Міноборони чверть коштів вкладалася, а три чверті (75 відсотків) – «зникали».

Перед виборами ситуація нагадувала якусь неконтрольовану корупційну зливу. Виборчі перегони дещо забезпечили корупції в МОУ певний політтехнологічний дах.

Але шила в мішку не сховаєш. Українська оборона брутально розкрадалася. А щоб процес тривав якомога тихіше, у військовому відомстві ще й додумалися знищити 2 останніх ЗМІ.

Увесь новітній час міноборонівські «гравці» ще й незле відпочивали,

нерідко оббираючи одних підлеглих та цькуючи інших.

Натомість, останнього місяця в МОУ тривала така собі «операція прикриття». Покривали «своїх»

Це далеко неповний «літопис» корупції в Міноборони України 2015-2019 років.
Далі буде.
vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика