На допомогу киянам — мешканцям Дарницького району — прийшли волонтери Дарниці

Карантинні заходи, що тривають вже понад місяць, неабияк загострили проблему виживання малозабезпечених громадян. Це стосується і столиці.

У Києві при КМДА створено Єдиний координаційний центр, куди увійшли волонтери, активісти, меценати і представники різних торгівельних брендів (продуктових магазинів). Особливо активно така громадсько-волонтерська допомога організована у Дарницькому районі.

Упродовж квітня чи не кожного дня волонтери Дарницького району надають конкретну, адресну допомогу малозабезпеченим.

21 квітня дарницькі волонтери біля магазину «АШАН», що на Здолбунівській, 17, припаркували 9 мікроавтобусів, щоб завантажити продуктові набори для малозабезпечених дарничан.

В очікуванні завантаження

Координував волонтерську діяльність безпосередньо на місці заступник Дарницької районної держадміністрації Петро Захарченко.

Заступник голови Дарницької РДА Петро Захарченко (на фото — праворуч)
разом з волонтерами Дарниці

В інтерв’ю нашим інтернет-ресурсам він пояснив:

«Єдиний координаційний центр – громадське утворення, яке створене при КМДА. Це об’єднання активістів, волонтерів, меценатів і різних торгових точок відбулося для того, щоб допомогти в отриманні продуктів харчування малозабезпеченим мешканцям Києва і, зокрема, Дарницького району.

Сьогодні на цій локації «Ашану» ми завантажили 250 продовольчих наборів для малозабезпечених і пільгових категорій мешканців Дарницького району.

За першими підрахунками у Дарницькому районі близько 4 700 мешканців, які потребують такої допомоги. Це малозабезпечені кияни, громадяни пільгових категорій, інваліди різних категорій.

На сьогоднішній день у Дарницькому районі вже забезпечено продуктовими наборами  близько 2 200 киян.»

Волонтери Дарниці працюють

Загалом того дня – 21 квітня 2020 року – волонтерами було доставлено малозабезпеченим мешканцям Дарницького району близько 600 продуктових наборів.

Отже, робота триває, а допомогати ще є кому.

21 квітня 2020 р. Волонтери Дарниці для малозабезпечених дарничан.

На щастя, запалу досить багато у Волонтерської групи, до якої входять громадські організації «Лівий берег», «Варта 1», волонтер Руслан Казаков, підприємець Володимир Лебедко та їхні друзі, товариші, однодумці.

Швидко. Дружно. Злагоджено.

А царина діяльності у Дарницькому районі Києва для добрих справ – досить і досить велика. Головне, що є дієва структура, гарна ініціатива і чуйні серця.

Волонтерам допомогали курсанти Національної академії внутрішніх справ України — партнери Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика