Косів умовив Горбі легалізувати УГКЦ, а Ющенко використав гасло Чорновола і став Президентом

Гасло Помаранчевої Революції належало В’ячеславу Чорноволу

Ці та інші досить цікаві спогади про Історію конаючого Совка та Новітньої України стали відомі журналістам 27 грудня 2019 року у київській кнайпі-клюбі «Купідон».

Побратими-РУХівці та національно-стурбовані (себто, правильно орієнтовані – авт.) журналісти, громадські та культурні діячі і діячки з України та еміграції

відзначили 25-річчя газети «Час-Time». Газети, що її головним редактором був лідер Народного Руху України В’ЯЧЕСЛАВ ЧОРНОВІЛ.

Модерував захід прес-секретар Лідера українського політичного і національного Відродження Дмитро Понамарчук, а допомогав йому у цьому відомий спортивний (і не лише такий) журналіст Дмитро Нагорний.

Завдяки неперевершеним, цікавим спогадам присутніх гостей 25-річчя не було пересічним офіціозом.

А гострі оцінки та майже енциклопедична інфа від Дмитра Понамарчука, яку він безперестанку мовив у зал, давали можливість вдумливому, уважному слухачеві зрозуміти чому Україна не скористалася Шансом, який її міг просунути вперед до цивілізованого Світу і Демократії, завдяки діяльності українського велетня: журналіста, дисидента та політика – В’ячеслава Чорновола.

Втім, це не означає, що політичним доробком Чорновола не користувалися інші політики.

За словами Понамарчука, саме гасло Чорновола (1997-1999 років) «Бандитам — тюрми»

успішно використав Ющенко для перемоги на виборах Президента України у 2004-2005 роках.

Натомість  Україна загалом, глобально не почула Чорновола. І в цьому є провина так званої «малоросійської журналістики», яка нині рясно представлена у політикумі країни.

Також про 25-річчя газети «ЧАС-Time» писали тут

https://www.radiosvoboda.org/a/30348789.html

Ігор Рудич, журналіст

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика