30 років тому спецслужби СРСР розробили сценарій

30 років тому у Москві спецслужби розробили сценарій

Йдеться про введення в Конституцію України інституту президента. І так майстерно запудрили мізки багатьом українцям. Їх першочерговим завданням було досягти цим ліквідації Україною своєї найпотужнішої ядерної зброї, а згодом — і розвалу країни.

Кандидатура ідеолога КПУ підходила для цього ідеально. Як і далі — “червоного радянського директора”. Жодна парламентська країна такого б не зробила. Так само, не зробила б й інших злочинів проти свого народу.

Унітарна Україна саме завдяки посаді президента перетворилася в країну, де панує злочинний режим бандократії — олігархи, де жменька людей входить до еліти найбагатших на планеті, а переважна більшість порядних українців опинилися за межею бідності, гідності та рівня сорому життя.

Те, що діється зараз — чудовий доказ цих маразмів, дикунств, свавілля. А на черзі у них антинародний і несправедливий розпродаж української землі, введення подвійного громадянства та здача українських територій.

Їх нудить і домінування в Україні єдиної української державної мови.

Цей режим, імітуючи боротьбу мерзотників з негідниками, само — зберігається, влаштовуючи все нові й нові лохотрони своєму народу.

Наївні українці й досі не розуміють, як їх “розводять”. Людей наче загіпнотизували і більшість з них думають, що при інших формах правління у нас не буде гаранта дотримування їх Конституційних прав та верховного головнокомандувача збройних сил.


Побачите, як ті депутати з різних протиборчих фракцій разом проголосують за антиукраїнські закони на користь своїм господарям, а потім будуть шматувати Україну на Закарпатті та Буковині.


Коли безумці ведуть сліпців — велика біда…

Тільки ліквідація інституту президента, який становить загрозу безпеці та існування нашої держави, дасть надію на щасливу та заможну Україну!


Невже ми приречені жити в країні для божевільних?


Р. С. Данія, Норвегія, Канада, Австралія, Швеція, Нова Зеландія, Бельгія, Велика Британія, Нідерланди, Японія.

Це перша світова десятка держав за рівнем щастя їхніх громадян!

Здогадалися, що їх об’єднує?..

Дмитро Нагорний, “Новини України” 2019 (фрагмент)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика