НА ДОНЕЧЧИНУ ДОСТАВИЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

За сприяння командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва на Донеччину доставили гуманітарний вантаж медичного призначення.

Як зазначив командувач, цього разу гуманітарну допомогу отримають як медичні заклади, так і цивільне населення.

– Навіть у такий складний для нашої країни час, наша ініціатива продовжує працювати і розвиватися. Ця діяльність сприяє оновленню матеріальної та лікувальної бази медичних закладів, що допомагає медикам у їхній щоденній нелегкій праці, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що гуманітарний вантаж, вартість якого сягає понад 4 мільйони гривень, складається з медичних розхідників, сучасних медикалізованих ліжок, медичних масок респіраторного типу класу FFP2, матраців, ковдр, а також медичних меблів.

— Ми пишаємося тим, що маємо зараз можливість передавати необхідне обладнання, яке допомагає рятувати життя та відновлювати здоров’я українським захисникам та цивільним людям, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Слід зауважити, що вантаж доправлений в Україну «Асоціацією міжнародних перевізників України» (президент, голова ради Леонід Костюченко) від благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» (керівник Тарас Дубрак).

Також підтримку надали благодійний фонд «Наш Краматорськ» на чолі з Олександром Шевченко, благодійний фонд «Проект Варнави» на чолі з Володимиром Любовецьким та мер Краматорська Олександр Гончаренко.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

https://www.facebook.com/570135383388779/posts/1442010126201296/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика