Оборону країни тримаємо міцно

Під час відвідання позицій захисників України, командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив про те, що, ситуація в районах ведення бойових дій залишається складною, але контролюється Збройними Силами України.

— Угруповання військ на Харківському, Луганському, Донецькому та Запорізькому напрямках очолюються досвідченими бойовими генералами, які, кожен на своєму місці, вживають всіх максимально можливих заходів щодо підвищення стійкості оборони, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, зокрема, на Харківському напрямку продовжуються заходи з укріплення оборони на ділянках місцевості, де нашим військам вдалося покращити тактичне положення. — На Донецькому напрямку ворог здійснює постійні артилерійські обстріли та удари авіацією. На Запорізькому напрямку наші військовослужбовці підвищують стійкість оборони задля унеможливлення прориву ворожими силами, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв. — Крім того, на Луганщині наші війська відбивають численні атаки противника, які тривають майже цілу ніч та цілий день. В окремих бригадах, у смугах їх відповідальності, ворог проводить по шість і більше атакуючих дій.

Як повідомив командувач, стійкість оборони є стійкістю українських військовослужбовців, які героїчно виконують свої обов’язки з ризиком для власного життя. 

— Кожного дня їх подвиги унеможливлюють просування противника. Це дуже складне завдання, яке виконують солдати, сержанти, командири взводів, рот, батальйонів та бригад, — розповів командувач.

На його переконання, все робиться для того, щоб не дати можливості ворогу просунутися та здійснити оперативне оточення наших військ. Для цього виконується все надможливе і все, що може в мінімальний термін підвищити відповідні спроможності на всіх загрозливих напрямках. 

— Україна – земля героїв. Тому кожен українець у світі сьогодні пишається приналежністю до великої нації. Її споконвічному прагненню жити вільно на вільній землі. Ніхто не може забрати у нас право на незалежність та недоторканність кордонів. Не може забрати право жити і творити на благо і процвітання кожного громадянина, — зазначив командувач.

— Пишаюся мужніми героями великої держави, що зі зброєю в руках стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України. Честь Вам і земний уклін, — додав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

https://www.facebook.com/watch/?v=541349800934659&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика