Дмитро Мартиненок. Епізоди кримінальної кар’єри поліцейського Національної поліції України / Департамент стратегічних розслідувань : зґвалтування, вимагання, побиття, фальсифікація кримінальних справ.

Нещодавно в інтерв’ю міністр Аваков А.Б. на запитання журналістки чи є він чорт? — цнотливо прижмуривши очі, прикинувся янголом. Стараннями київської громадськості та вільних українських ЗМІ, бісовський евфемізм надовго приліпили до Арсена Борисовича. Запевняю, що герой цієї публікації своєю подібністю з цілком сумирним птахом «Дятел» успішно може пошити хоч в дурні, хоч в чорти будь-якого керівника, і не лише Авакова А.Б.

Кадри вирішують все :  Мартиненок Дмитро Олексійович –  колишній керівник Одеського управління внутрішньої безпеки Національної поліції України.

22-річний Мартиненок Д.О. кар’єрний старт в органах поліції почав із зґвалтування дівчини, одеситки – працівниці бару «Бінго», в рамках якого його було затримано працівниками Приморського РВ в м. Одеса ГУ НП в Одеській області. Є кримінальне провадження у реєстрі ЄРДР, правова кваліфікація ст.152 Кримінального кодексу України «Зґвалтування»: карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років. Однак, подальша доля кримінальної справи про зґвалтування дівчини «загубилася» в аналах Прокуратури м. Одеса, і епізод зґвалтування не завадив Мартиненок Д.О. розпочати міліцейську службу, ба навіть більше –  зробити запаморочливу поліцейську кар’єру.

В даній ситуації не зрозуміло яким чином здійснюють кадрово-внутрішню  перевірку в органи внутрішніх справ, оскільки в очах громадян України згідно вимог закону – працівник поліції це особа, яка дотримується і поважає закон і свободи людини, честь держави.  Однак, Мартиненок Д.О. не є особою, яка відповідає даним критеріям. Навпаки, порушення кримінального закону є нормою.

Батько Мартиненок Олексій це пенсіонер МВС, працював в далекі роки керівником спецпідрозділу «Беркут». 

Попри належність до міліцейського сімейства син Мартиненок Дмитро сміливо міг ґвалтувати дівчат, вчиняти інші ганебні речі, порушувати закон.

Як повідомляє ресурс hrabro , бандитів Мартиненок Дмитро бачив лише в кіно. Надивившись фільмів, використовуючи минулі зв’язки батька – вирішив покривати свою незаконну діяльність шляхом здійснення службової діяльності в органах МВС України. Так безпечніше порушувати закон.

Так, від 2007 року в органах міліції, працюючи в УБОЗ у відділі економіки, сприяв міліцейському вимаганню і рейдерству, брав участь у заздалегідь незаконних обшуках у Одеських підприємців 2011-2013 років, вимагав грошові кошти.

Одесити пам’ятають гучну справу «Стальканата», в якій згідно з інформацією  Мартиненок Дмитро оперативно супроводжував цю фальшиву «липу», яка навіть за часів Януковича В.Ф. закінчилася кримінальним провадженням проти слідчого.

http://hrabro.com/92901

Після революції Майдану з огляду на небачену ефективність люстрації  основна кримінальна діяльність у незрозумілий спосіб перейшла до нової реформованої Національної поліції України.  Ми пам’ятаємо, назва органу змінилася – суть не змінилася: кадри і репутація МВС є головними.  

Не забуте зґвалтування дівчини, фальсифікація кримінальних справ, вимагання, жадоба грошей, викрадення людини і побиття активістів, розкрилися й інші кримінальні таланти Дмитра Мартиненок.  Можливо змінити одяг, автомобіль, однак, кримінальну поведінку і сутність  людини змінити неможливо.  

Мартиненок Д.О. звик жити розкішно, відвідувати ресторани, купувати коштовні автомобілі, первинно за грошової підтримки батька, надалі за скромну заробітну платню працівника поліції. Однак, оформлювати даний «поліцейський-ґвалтівник» власність на своє прізвище, ім’я та по-батькові сміливості не вистачає. Для даних цілей він використовує членів родини: мати, сестру. 

Автомобілі Мартиненок Д.О. (власність і використання):

— TOYOTA Sequoia, 2008 р.в., чорного кольору, д/з ВН 7777 ВВ;

— PORSCHE Cayenne, 2010 р.в., чорного кольору, д/з НН7777ОО;

— INFINITY FX 35, 2006 р.в.;

— CHEVROLET Aveo, 2007 р.в.

Нерухомість Мартиненок Д.О. (власність і використання):

З 22.11.2006 р. є власником квартири в м. Одеса (54.3 кв. м.), використовує квартиру в м. Одеса, ЖК «Аркадія Плаза» (71.3 кв.м.), житловий будинок (101.4 кв. м.), через підставних осіб є власником земельної ділянки в елітному містечку «Совіньйон», де збудований приватний будинок, тощо.

Мартиненок Д.О. банки: має депозит у «Приват Банку» понад 250 000, загальна вартість статків скєбільше 720 000 грн.

Проведене журналістське розслідування доводить: заробітна платня у працівника поліції є, одна к, майно явно придбане за сумісну кримінальну діяльність, яка є плямою на погонах у Мартиненок Дмитра Олексійовича.

Дружні зв’язки і негативні ситуації,  в яких відзначився Мартиненок Д.О. :  

— П’яний дебош в елітному ресторані:  Іщенко Іван колишній керівник громадської безпеки ГУ НП в Одеській області, працівники прокуратури, літо, 2017 р., елітний ресторан «Свіча» в м. Одеса (нині, ресторан «Юг»), перебравши алкогольних напоїв здійснили конфлікт з відвідувачами вірменської, азербайджанської діаспори. Мартиненок Д.О. почав демонструвати своє службове посвідчення і погрози проблем з поліцією. Враховуючи, що вказані діє Мартиненок Д.О.  були незаконними – горе-правоохоронців викинули з ресторану, в момент викидування з ресторану останні зазнали тілесних ушкоджень, оскільки перебували в стані алкогольного сп’яніння. Нерадивий горе-поліціянт Мартиненок Д.О.  почав мститися і влітку 2017 р. у осіб, які не дозволили поліціянту використати службове становище в ресторані «Свіча» та порушувати закон, було проведено обшуки і підкинуто зброю і патрони.

Завершення історії в ресторані «Свіча»: Влітку 2017 року,  як повідомляли одеські інтернет-ЗМІ, відомому одеському контрабандисту і поліцейському Мартиненок Д.О. спалили круту автівку Тойота Секвойя.


Спалена Тойота Дмитра Мартиненок

Корисна дружба з Вадимом Альперіним до літа 2017 р. і зрада: дружба з кримінальним бізнесменом  Вадимом Альпериним була лише окремим епізодом одеської кар’єри Мартиненок Д.О., протягом 2016-2017 р.р. вони спільно відвідували ресторани, підтримували ділові зв’язки. Однак, як тільки в керівництві вирішили «злити» Альперіна, герой журналістського розслідування Мартиненок Д.О. зрадив друга Альперіна В.О.


Контрабандист Альперін В.О. –  у минулому друг поліціянта-ґвалтівника  Мартиненок Д.О.

2018 рік без перебільшення був знаковим і «успішним» для пана Мартиненок Д.О. В той час він уже очолює Одеське управління в Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України, тобто бореться з перевертнями в поліцейських погонах: де-юре.

Де-факто: Боротьба з перевертнями в поліцейських погонах здійснюється у незвичний спосіб, а саме: «дахує» орг.злочинне угруповання «Самсон», отримує від кримінальників хабарі та іншу неправомірну вигоду, приховує доходи (на той час лише на депозиті Приватбанку у пана Дмитра Мартиненока «зростало» понад 700 тисяч гривень, а в плані автотранспорту нелегка поліцейська доля нагородила Тойотою Секвоя, Поршем Каен). Грошові надходження це не офіційна зарплата поліціянта, а звичайна благодійна допомога. Отже, якщо стисло, 2018 рік був хлібним для Мартиненок Д.О.


Мартиненок Дмитро — поліціянт в спортивному костюмі

Схвильовані такими гучними «успіхами» Мартиненок Д.О. на ниві правоохоронної діяльності, одеські активісти поскаржилися 17 травня 2018 року Міністру МВС Авакову А.Б., а «злопам’ятні» журналісти сміхотливо відзначили його  вміння фокусника – під носом у керівника спершу додавати колег з поліції у чорний список Внутрішньої безпеки, а потім той список ну абсолютно безкоштовно підчищати. Аж до того, що список худнув у рази, а гаманець у Мартиненок Дмитра товстішав, правда, незаконно.

Вказана діяльність активістів не залишилася непрощеною з боку Мартиненок Дмитра Олексійовича. Непублічно, проте досить помітно і боляче для самих активістів  «поборювач» перевертнів, використовуючи грубу свою фізичну силу і підлеглих, вийшов на стежину війни з громадськістю. На щастя, інтернет сторінки сервісу Ютуб не горять, тож тут :

На відео добре  видно, як поліціянти у цивільному силоміць затягують активіста-добровольця (друг Сябр) у будову на вул. Буніна, 37, в м. Одеса, де розташовано підрозділ  внутрішньої безпеки Національної поліції ГУ НП в Одеській області.

2020 рік: Мартиненок Д.О. змінює місце роботи на Департамент стратегічних розслідувань  Національної поліції України в м. Києві .

Однак, як ми пам’ятаємо, не забуте зґвалтування дівчини, фальсифікація кримінальних справ, вимагання, викрадення людини і побиття активістів, жадоба грошей, кримінальний «дах» бізнесу, незадеклароване коштовне майно, набуте кримінальним шляхом. Можливо змінити одяг, автомобіль, однак, кримінальну поведінку і сутність  людини змінити неможливо.  

Кримінальна поведінка  від імені ДСР Національної поліції України Мартиненок Дмитра:  знову побиття особи, знову побиття дівчини продовжуються, знову вимагання.

 Складається враження, що фізичної сили поліціянту Мартиненок Д.О. вистачає виключно на здійснення  побиття і ґвалтування жінок. Оскільки, як журналістам стало відомо, від чоловіків Мартиненок Д.О. отримує лише тілесні ушкодження і спалені автівки.

Так, в 2020 р. сором з числа працівників поліції – Мартиненок Д.О., він же «борець» з перевертнями у погонах  та іншим кримінальним і навколокримінальним світом якось мимоволі набув таку дивну й незаконну  навичку: з використанням фізичної сили реагувати на дії активістів і навіть адвокатів.

Минулого року згідно інформації в ЗМІ та відео доказів,  які зберігаються на  інтернет сторінці сервісу  Ютуб,  відомому київському адвокату Ларисі Криворучко, було нанесено від Мартиненок Д.О. численні тілесні ушкодження, відбувались погрози фізичною розправою;   дівчину побито під час захисту її клієнта – Андрія Недзельського.

Внаслідок побиття поліцією, адвокат Лариса Криворучко має діагноз Закрита ЧМТ та струс головного мозку

Адвокат Криворучко звернулася зі скаргами на побиття  під час виконання нею професійних обов’язків. Медики зафіксували численні гематоми і синці, нудоту і блювання з домішками жовчі внаслідок побиття. Адвоката били у праву скроню і по всьому тілу.

На сьогодні, Державне бюро розслідувань  особу нападника встановило. Ним виявився керівник підрозділу Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції МВС України :

Дмитро Олексійович Мартиненок –  великий борець з одеськими перевертнями у лавах МВС, неперевершений «дахувальник» кримінальних тем і колишній друг одеських контрабандистів, ґвалтівник жінок (електронна декларація щорічна за 2021 рік).

Але стривайте! Дмитро Мартиненок раніше обіймав посаду в Одеській області, не особливо хвилюючи київську і всеукраїнську публіку своїми кримінальними схильностіми і квазікримінальними скілсами (skills — з англійської «навички»). Що трапилося, що цього дебелого перевертня і нахабного «діловара» висмикнули з одеського псевдополіцейського кубла і кинули на підсилення у м. Київ?

Очевидно, той хто «на горі» займається кадровою політикою в поліцейських лавах вчасно осягнув, що Дмитро Олексійович Мартиненок ну просто казковий «Дятел»,  для нього немає різниці чи поцілити кулаком у скроню тендітній дівчині-адвокату, чи закінченому рецидивісту під час затримання, чи зґвалтувати на підпитку дівчину, чи розгромити ресторан, чи викрасти активістів. 

Працівник поліції Мартиненок Д.О. – ганьба і брудна пляма правоохоронної системи України.

vyboranema.in.ua

One thought on “Дмитро Мартиненок. Епізоди кримінальної кар’єри поліцейського Національної поліції України / Департамент стратегічних розслідувань : зґвалтування, вимагання, побиття, фальсифікація кримінальних справ.

  • 16 апреля, 2021 в 12:36
    Permalink

    Якщо ані Президент, ні Генпрокурор жодним чином не відреагують на умисне встановлення або поширення злочинного впливу в суспільстві за відсутності ознак, зазначених у частині п’ятій статті 255 Кримінального Кодексу вчинені особою, яка перебуває у статусі суб’єкта підвищеного злочинного впливу Мартиненок Дмитром Олексійовичем та не проведуть повне та всебічне розслідування щодо вчинених кримінальних правопорушень, та не притягнуть до відповідальності всіх членів угрупування ( в областях начальників відділів ДСР, які виконували та продовжують, як члени організованої злочинної організації виконувати злочинні та замовні протиправні дії щодо громадян України) — це повністю доведе їх безпорадність та беззаконня в Україні!

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика