В Україні з’явилася найвідоміша футбольна команда

Гру українців у міжнародному матчі в білоруському місті Брест транслювали на польських, українських, російських та білоруських телеканалах.

Міжнародний турнір з міні-футболу серед лікарів та пацієнтів після трансплантації органів. 5 жовтня 2019 року (м. Брест)

Найшвидший гол на 41-й секунді забив український гравець з пересадженою ниркою.


Гол на 41-й секунді . 4 жовтня 2019 року (м. Брест)

Найкращим голкіпером визнано українця з 2-ма трансплантованими нирками, а приз глядацьких симпатій отримала єдина жінка в українській команді. Цій пані зробили пересадку нирки рівно 13 років тому.

Йдеться про гравців першої в історії України футбольної команди українських пацієнтів після трансплантації органів і лікарів.

Гордість і честь нашої держави вони гідно представили на міжнародному турнірі з міні-футболу у Бресті, що його присвячено було європейському дню донорства.

Українські гравці участь у матчі присвятили своїм донорам. Вони грали за себе і за тих, хто подарував їм друге життя, пожертвувавши свій орган.

У Києві спортсменів зустрічали та нагороджували відзнаками: Ігор Кочетов – президент Федерації футболу м. Києва, Юрій Андреєв – голова Національного руху за трансплантацію, Юрій Кучин – ректор Національного медичного університету імені Богомольця та заступник Міністра охорони здоров’я України – Михайло Загрійчук.

Нагородження української команди з міні-футболу серед лікарів та пацієнтів після трансплантації органів. 6 жовтня 2019 року (м. Київ)

Що є для України участь у такому міжнародному чемпіонаті?

Це, перш за все, популяризація донорства та заклик до розвитку трансплантації у нашій державі.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика