В УКРАЇНУ З ФРАНЦІЇ ПРИБУЛИ АВТОПОТЯГИ З ВАНТАЖЕМ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

У межах міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» із Франції до України прибули два вантажних автопотяги з гуманітарним вантажем цільового медичного призначення вагою 26 тонн.

До складу гуманітарної допомоги входить медичне обладнання, медикаменти, дезінфекційні засоби та медичні розхідники для військових госпіталів, а також цивільних медичних закладів.

Про це повідомив засновник ініціативи, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Вантаж зібрано у Франції та передано в Україну Асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» віцепрезидентом якої є відома волонтерка пані Діана Дольс. Міжнародні перевезення вантажу здійснили українські автомобільні перевізники, — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що вантаж доставлено в Україну за безпосереднього сприяння Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з президентом Леонідом Костюченко та підприємства ТОВ «Санагро Украïна» — директор Олександр Скрипка.

Крім цього, розмитнення вантажу та підготовку замовлень здійснено ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги» головою правління якої є Ігор Збишко.

— За період роботи наш проєкт охопив своєю діяльністю 55 медичних закладів, переважна кількість яких розташована поблизу лінії зіткнення. До медустанов передано понад 203 тони гуманітарних вантажів медичного призначення, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також командувач розповів, що протягом 2021 року до України із Франції в межах проєкту «Допомога Схід» загалом надійшло понад 83 тони гуманітарної допомоги на суму понад 29 млн грн, яку було доставлено до 25 медичних закладів, як в районі проведення операції Об’єднаних сил, так і в інших регіонах країни.

— Наразі діяльність проєкту «Допомога Схід» продовжує функціонувати. В Україну з Франції вже прямують нові автопотяги із гуманітарними вантажами для медичних закладів, наближених до району боїв з російськими окупантами, а також для цивільного населення, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/1450585502010425

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика