В Командуванні об’єднаних сил провели оперативний збір

Щойно Командування об’єднаних сил повідомило наш ресурс про проведення Оперативного збору, який провів командувач Об’ єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Під керівництвом командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва проводиться оперативний збір з керівним складом Командування із залученням представників органів військового управління ЗС України, а також інших складових сектору оборони та безпеки.

Як повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв, метою цього заходу є підтримання індивідуальних спроможностей, формування необхідного рівня теоретичних знань, умінь та фахової майстерності під час планування застосування, всебічного забезпечення угруповань військ та управління ними у ході ведення операції Сил оборони. 

– Система військового управління має забезпечувати ефективне та безперервне управління військами, а також оперативне реагування на виклики й загрози в сучасному безпековому середовищі у мирний час, під час особливого періоду та за умов введення воєнного стану, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

Командувач додав, що цього разу до проведення оперативного збору також запрошені представники держав-членів Північноатлантичного альянсу, а саме – Збройних Сил Великої Британії.

Серед лекторів – представники Корпусу швидкого реагування НАТО бригадний генерал Метью Джон Бірч і полковник Рой Натараян, а також представник операції «Орбітал» майор Вільям Росс. 

– Під час лекційних та практичних занять учасники збору додатково вивчатимуть основні принципи керівництва, прийняті у державах-членах Альянсу, відповідні стандарти та штабні процедури НАТО у процесах планування та управління Силами оборони, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

За результатами проведених заходів оперативної підготовки будуть сформовані дієві пропозиції щодо узгодження й імплементації процесів та форматів планування й управління, прийнятих у державах-членах НАТО, у подальшій діяльності Командування об’єднаних сил ЗС України. 

Варто зазначити, що одразу по завершенню оперативного збору з особовим складом Командування об’єднаних сил ЗС України, представниками інших органів військового управління та інших складових сектору оборони та безпеки буде проведено навчання з питань оборонної тематики.

Разом переможемо!

Відділ звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/1416869782048664

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика