Навчання на Волинському напрямку. Коментує командувач Об’єднаних сил

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв під час проведення навчань з бойової підготовки перевірив готовність підрозділів, які боронять Волинський напрямок, щодо охорони та оборони важливого державного об’єкта критичної інфраструктури.

Метою даних навчань є відпрацювання координації та ефективної взаємодії між підрозділами Збройних Сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.


За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, відповідні підрозділи Сил оборони діяли злагоджено та показали високий рівень навченості й взаємодії.


– Зокрема, підрозділи СБУ здійснювали оперативне забезпечення та керували контрдиверсійними заходами.

Підрозділи Національної поліції проводили ізоляційні заходи та боролися з диверсійно-розвідувальними групами. Підрозділи Національної гвардії України виконували завдання щодо недопущення прориву блок-поста диверсійно-розвідувальною групою противника. 

Своєю чергою підрозділи Збройних Сил України займалися обороною ділянки місцевості, виявленням диверсійно-розвідувальних груп у лісистій місцевості, – повідомив командувач.

Як зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв, вже зараз намічені практичні кроки щодо покращення навченості особового складу. Відповідно, заходи будуть продовжуватися і надалі задля того, щоби довести дії особового складу до автоматизму.


– Командири мають бути чітко обізнаними в обстановці та приймати адекватні рішення. Це дуже слушно і дуже корисно для спільних дій всіх підрозділів, які входять до складу Сектору безпеки та оборони, – наголосив командувач.

https://fb.watch/i0PcE98lUa/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика