Бойовий вишкіл

У підрозділах, які підпорядковані Командуванню тривають заходи з бойового вишколу. Зокрема, “крилаті піхотинці» відпрацьовують питання знешкодження диверсійно-розвідувальних груп умовного противника в урбанізованій місцевості.

— За задумом навчань неподалік від адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим, місцевим населенням виявлені пересування декількох озброєних груп чоловіків. До місця події негайно вирушив підрозділ зі складу резерву нашого угрупування військ, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, під час навчань велика увага командування приділялася як етапу планування, так і організації взаємодії не лише між підпорядкованими підрозділами угрупування військ, а й іншими складовими безпеки та оборони, що в ході проведення пошукових дій діяли в його інтересах.

— Набутий в ході проведення операції Об’єднаних сил бойовий досвід, допоміг військовослужбовцям швидко включитися в роботу. Командир визначив кожному командиру підрозділу його маневр та, переконавшись, що всі усвідомили своє бойове завдання, завдання своїх підлеглих, а також місце в бойовому порядку, дав команду на початок операції, — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як підкреслив командувач, подібні навчання на сьогодні є вкрай актуальними та важливими, адже здебільшого виконання завдань відбувається саме в урбанізованій місцевості.

— Саме, виходячи з цих умов та ефективно використовуючи наявне озброєння, під час планування та проведення операції, насамперед були враховані питання збереження життя цивільного населення та важливих об’єктів інфраструктури, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

https://www.facebook.com/570135383388779/posts/1327953760940267/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика