Робоча нарада в міністерстві Миколи Сольського ознаменувалася грандіозною пиятикою під орудою заступника міністра аграрної політики та продовольства України Головні Віталія

Днями під керівництвом самого заступника міністра Віталія Головні команда Міністерства аграрної політики та продовольства України і відповідних відомств влаштувала грандіозну, просто таки епохальну пиятику на день рибалки.

А починалося так притомно і навіть шляхетно.


Службова нарада відбулася у центрі Києва на Хрещатику, 24 в,

куди всіх членів майбутнього сабантуя скликали відповідним документом, хоча, наші джерела повідомили ніби для прибуття на майбутній посадовий бенкет під час війни на честь дня рибалки були оформлені фіктивні відрядження.

Отже, вчасно і дисципліновано прибули представники з регіонів.


Всього-то і приводу було для зібрання — вручення почесних грамот.
Втім, що ж то за грамоти, якщо їх не обмити оковитою та більш витонченими алкогольними напоями.

І це під час війни, від чого такий бюрократично-агрополітичний відпочинок мабуть набуває неабиякої гостроти і навіть екстриму.
А той факт, що зустрічав учасників бюрократичного зібрання небагато-немало, а сам заступник міністра Головня, вказував, що відмовитися і уникнути такого високого рівня пиятики аж ніяк не випадало можливості.
Отже, саме пан Головня і виявився за якихось пару годин найбільшим шанувальником халяви пиятики та закуски за рахунок, як подейкують злі язики, браконьєрських коштів.


Після роздачі почесних грамот на так званій нараді агропромислова братва на чолі із паном заступником міністра Головнею та паном КлименкОм повсідалася в службові іномарки,


заправлені службовим пальним, і помчала відпочивати у рибальсько-розважальний комплекс Фішпарк, де ніби спеціально для таких утіх під час війни «причаївся» ресторан «РибаЧок».

https://www.zabirya.com.ua/service/rybalka

Варто зауважити, бо ж воюючий український народ має знати своїх «героїв», що головними особами грандіозної пиятики виявилися:

Головня Віталій – заступник Міністра аграрної політики й продовольства України,

 • Клименок Ігор – в.о. голови Держрибагентства,
 • Кот Тарас – перший заступник Голови Держрибагентства,
 • Вовкотруб Володимир – директор департаменту організації використання водних біоресурсів, аквакультури та наукового забезпечення,
 • Макєєв Олег – начальник управління юридичного забезпечення,
 • Ногарев Олексій — заступник директора департаменту – начальник управління наукового забезпечення, іхтіології та аквакультури,
 • Данилов Олександр – начальник управління – головний бухгалтер Держрибагентства,
 • Бакуменко Володимир – начальник відділу флоту рибної промисловості,
 • Роскошенко Ганна – завідувач сектору державних закупівель,
 • Меть Іван – завідувач сектору любительського рибальства,
 • Беньковська Наталія – завідувач сектору адміністративних послуг,
 • Нестеров Денис – начальник Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у місті Києві та Київській області,
 • Кулініч Оксана — начальник Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області,
 • Іванько Віктор — начальник Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Черкаській області,
 • Устименко Вікторія — начальник Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернівецькій області,
 • Міщенко Євген — начальник Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Миколаївській області,
 • Волков Василь — начальник Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Дніпропетровській області,
 • Чих Сергій — начальник Азовського басейнового Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства,
  та інші службові особи Держрибагентства та його територіальних органів.

На даний захід більшість посадових осіб прибули на службових авто, а саме: Renault Duster (синього кольору): АА9813ТА; АА4642ТА; АА9806ТА; АА7916РМ; Lexus GX460 АА5024 (сірого кольору); VW Multivan АА9390КР (сірого кольору); Skoda Octavia АА4744АХ (чорного кольору); Mazda-3 АА2212РІ (чорного кольору) та ін.
В.о. Голови Держрибагентства Клименок Ігор прибув на банкет на авто Toyota RAW4 АІ5747 (білого кольору); заступник МінАгро Головня Віталій прибув на авто Subaru Forester АА0979ТА (чорного кольору).

При чому, Віталій Головня, для більшої зручності відпочинку по дорозі виявив диво зручності і комфорту та примудрився перевдітися.

В редакції нашого інтернет-ресурсу та інших ЗМІ опинилася велика кількість фотографій чиновницького «гульбану»,

Хтось воює, а комусь весело. В Міністерстві «гулябану і халяви» життя триває

які свідчать що гуляти за держрахунок, тобто за рахунок воюючої України та її народу агропромчиновники та інші рибні бюрократи можуть з великим розмахом і відповідною підготовкою.

Від стадії «ти мене поважаєш?» ніхто не застрахований


Самий лише парк службових іномарок вражає: тут і Лексуси, і Рено. Видно, що до питання доставки обважнілих чиновницьких тіл до місця омріяної пиятики поставилися ретельно і зі знанням справи.

Це лише на фронті може бракувати автівок для оборони, та коли гуляють підлеглі міністра Миколи Сольського під керівництвом його заступника Віталія Головні, який же може бути брак автотехніки? Все продумано і «схвачено».


І дарма, що український народ воює, витратити кругленьку суму на забезпечення постнарадчої пиятики, тобто під час робочого дня, це, як виявилось, в структурах міністерства пана Миколи Сольського — завше будь ласка.
Наші джерела, стверджують що така пиятика відбулася частково коштом браконьєрів, надто в частині закушування осетровими, благо в структурі цього міністерства є Держрибагенство, яке фактично «координує» такі дивні відносини.
Втім, в чому саме полягає конфлікт інтересів, коли відповідна зграйка заморених агро-бюрократів та посадовців від (чи на) українській рибі виїжджає з розмахом святкувати день рибалки у комплекс «Фішпарк», який самі ж контролюють і «холять», хай вирішують правоохоронні структури та громадськість.
Незабаром буде підготовлено журналістське звернення на низку уповноважених структур, які мають дати відповідну оцінку відпочинковим діям переліченій тут бюрократичній братії під керівництвом заступника міністра Головні в контексті порушень Законів України «Про державну службу» та «Запобігання корупції» з боку заступника Міністра агропромислової політики та продовольства України Віталія Головні та інших осіб, спраглих відпочинкової халяви під час повномасштабного вторгнення.
Відомо, що днями президент Зеленський зробив спробу перекрити закордонні відпочинкові вояжі українським політикам і бюрократам.
Та, очевидно, гульвіси під керівництвом Віталія Головні з міністерства Миколи Сольського вирішили, що й на теренах воюючої України можна незле відсвяткувати таке чудове свято як день рибалки. Була б нахабність.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика