Передача спорткомплексу «Восход» російському полковнику Крупчаку є ще однією сторінкою колаборації з ворогом – АКТИВІСТИ

Ці судді або визнають Держвласність спорткомплексу «ВОСХОД», або підуть на співпрацю з екс-нардепом «Єдиної Росії» КРУПЧАКОМ

Нещодавно стало відомо про візит групи нардепів ОПЗЖ на чолі з кумом Путіна Медведчуком до Кремля. Фото Рабіновича, Медведчука, Кузьміна та інш. разом з Володіним викликали хвилю обурення з боку патріотичного співтовариства у соцмережі Фейсбук.

Візит нардепів ОПЗЖ до Кремля не цікавив СБУ

Але в Україні діє не лише відверта, неприхована 5 колона Кремля на чолі з Медведчуком.

За певні привабливі «аргументи» інтереси російського бізнесу, представників спецслужб РФ, екс-нардепів політпартії «Єдина Росія» готові відстоювати і деякі судді в українських судах.

Яскравим підтвердженням цієї ознаки колаборационізму (співпраці з представниками ворожої держави РФ) є судові процеси навколо спорткомплексу «Восход» — об’єкти колишнього радіозаводу, які розташовані у київській Дарниці.

Рішенням судді Господарського суду Києва Івченка спорткомплекс «Восход» було передано громадській організації «СК ВОСХОД», яка згідно з таким кричущим рішенням судді стала «власником» об’єктів держвласності.

Ситуацію колаборантського абсурду посилив той факт, що КМДА з якогось дива тривалий час сплачувала комунальні рахунки ГО «СК ВОСХОД», не питаючи про це киян.

Минулого – 2019 року – спорткомплекс «ВОСХОД» навіть громили бандити-тітушки, змушуючи дітей-спортсменів та тренерів залишити приміщення спорткомплексу.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/23/7213339/

Сьогодні справа «ВОСХОДу» знаходиться в Апеляційному ГОСПОДАРСЬКОМУ суді Києва.

Протидіяти рейдерам, серед яких є полковник РФ Крупчак, ЕКС-НАРДЕП «Єдиної Росії» та афільована з ним ГО, вийшли діти, тренери, батьки, кияни і члени ГРОМРАДИ при КМДА, зокрема, відомий громадський діяч Ольга Коцько.

В процесі протидії рейдерським діям росіянина, на активістку Коцько почали тиснути представники охоронної структури Крупчака. Про це Ольга Коцько повідомила тут.

Після останнього судового засідання член громради при КМДА Коцько Ольга засвідчила громадськості документи про:

— державну власність СК «ВОСХОД», що ускладнює рейдерські дії полковника РФ Крупчака;

— план забудови кількох 25-поверхових будинків на місці розташування СК «ВОСХОД» в Дарницькому районі Києва.

Відомо, що суддям, які розглядають справу СК «ВОСХОД» на Шолуденка, 1, відомо про держвласність колишніх об’єктів Київського радіозаводу.

Ці відомості є в матеріалах судової справу, яку розглядають в Апеляційному господарському суді м. Києва на Шолуденка, 1.

Колегія суддів Апеляційного господарського суду м. Києва перенесла судове засідання на
14 грудня 2020 року (9.30)

Але нескінченно судову справу затягувати не можна. І колись українські судді мають визнати Держвласність СК «ВОСХОД» або підтримати інтереси полковника РФ, колишнього єдинороса Крупчака.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика