Особливо успішні адвокатеси містера «Ікс»

або лихварство від Львівської КДКА

«Випадковостей не трапляється.

Нам створюють ілюзію випадковості.»

Як ви пам’ятаєте, в моїй публікації «Особливо практичні судді містера «Х»» я обіцяв трохи цікавинок щодо окремих персонажів.

Тож стартуємо.

Славнозвісне і успішне адвокатське об’єднання «Абданк» виховує не лише молодих дарувань на кшталт п. Каблака Ю.-І., здібності та успішність якого, ми впевнені, зростатимуть на теренах львівської адвокатури завдяки багаторічному досвіду та авторитету у суддівських колах Львівщини  його батька-судді.

Перебуваючи у статусі адвокатес, членкині цього об’єднання є не тільки успішними бізнес-леді, але й неймовірно заможними лихварями!

І у цьому їм сприяє не лише юридична освіта, але й, на мою думку, їх дух оптимістичного безкарного авантюризму та жага до статків. Ну, і, звісно ж, — статус довірених осіб того самого «Містера Ікс».

До фактів.

Якщо матиме «час і натхнення», то сайт Судова влада України повідомить вас про лихварські здібності наших адвокатес, які, використовуючи свої професійні знання,  створювали або брали участь у створенні і для свого наставника і у власних інтересах  штучних, на мій погляд, плутанин з позиками. Тут лише деякі із судових справ, де наші панянки виявили свої «здібності»: 466/6842/15-ц, 450/2533/18, 450/387/19, 461/8501/19, 450/1663/20, 454/1620/2.

Але справ було і є значно більше, ще більше проваджень, тому краще нагадати, де наші адвокатеси починали здобувати і вдосконалювати свій «досвід» ще п’ять-сім років тому: дехто у Львові дуже добре пам’ятає справи по «Сортнасіннеовоч», «Львівбудкомплектація», КСП «Гряда», «Львівморе-продукти», «Корпорація Агротехінвестсервіс», ТОВ «Домобудівник», «Фінансова компанія «Траст-Фінанс».

Схеми за багатьма справами не відрізняються злетом фантазії. Здається, «фахівці» здебільшого використовували довірливість, правову необізнаність людей, звичайну плутанину з документами, сумнівні договори іпотеки, а згодом, можливо, і певний тиск на тих, хто врешті усвідомив, що потрапив у халепу.

Звісно, що ні про що не можливо стверджувати напевно, але відкрита інформація наштовхує до певних роздумів та досить обґрунтованих висновків.

Пори це, все що було сказано «затьмарюється» статками однієї з наших адвокатес: як то зазначено у матеріалах кримінального провадження №12019140270000122, пані С. начебто позичила одному своєму знайомому-добродійнику для сумнівної оборудки з майном декількох підприємств ні багато-ні мало аж 500’000 … доларів США.

Добродійнику кошти потрібні були вочевидь не для здійснення заходів  з фінансового оздоровлення декількох пов’язаних між собою підприємств, бо і досі не відомо де ті гроші і скільки ж насправді їх було.

Так, досудове розслідування у цій кримінальній справі триває, але факт позики, на мій погляд, слідчими і документами є доведеним.

Принагідно: ця позика чомусь не «висвітилась» в декларації панянки С., яка на цей час має, умовно, статус свідка у кримінальній справі.

Податкова, агов!

Не знаю як ви, але мені кортить влаштуватись на роботу в АО «Абданк» хоча б прибиральником! (невдалий жарт)… Ні, не думайте, що я хочу піти шляхом наших успішних героїнь. Хай Бо милує! Ні! Мені кортіло б достеменно вивчити ту «кухню» для бестселера «Близькі і заможні з «Містером Ікс». Вірите в таке?

Я вірю в це, як і в те, що наші панянки дуже заповзято відстоювали і відстоюють інтереси того самого «Містера Ікс» у численних справах, які мають ознаки рейдерського захоплення підприємств і шахрайства з їх майном. Можливо, саме завдяки відданості «Містеру Ікс» вони мають таки статки, які дозволяють їм без зайвих коливань позичати такі шалені кошти?

Сумно, але, звісно: це — питання моралі кожної особи.

Сподіваюсь, що Рада адвокатів Львівської області також зверне увагу на своїх членкинь, адже існують Правила адвокатської етики, які регламентують не тільки норми адвокатської діяльності, але і певні морально-етичні норми поведінки по-за її межами. Бути членом КДКА львівської спільноти адвокатів, вирішувати, певною мірою, долю інших колег – з одного боку, а з іншого – одночасно лихварити на грошах невідомого походження та брати участь у сумнівно звісних справах з відвертим присмаком рейдерства.

Можливо, це вже норма для адвокатури Львівщини?

Як на мене: бути адвокатом – стояти на захисті прав людини, відстоювати закон, домагатись справедливості.

Бути лихварем – брати і не повертати кошти, використовувати для збагачення довірливих людей, які потрапили в скрутні життєві обставини, мали серйозні проблеми із здоров’ям. І без краплинки сумніву – позбавляти бідак їх домівок, а підприємств – майна.

Сподіваюсь, що мої роздуми привернуть увагу людей, від роботи яких залежить доля львів’ян та Львівщини.

Люди пам’ятають довго, інтернет – зберігає навіки.

Любі Українці, шануймось, бо ми того варті, і усе буде добре!

Щиро ваш

                                                                             Левко Письменний

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика