«Особливо практичні судді містера «Х»

На початку 2019 року сталась непоміченою подія, яка, за ретельним аналізом, може суттєво вплинути на вибори міського голови Львова. Попереджаємо можливі питання: усю інформацію взято з відкритих джерел.

29 квітня минулого року співзасновником відомого у вузьких колах адвокатського об’єднання «Абданк» став нікому до того часу не відомий адвокат Каблак Юрій-Іван

https://opendatabot.ua/c/41079428

Отримавши адвокатське посвідчення лише 13.03.19,

https://erau.unba.org.ua/profile/67093

Юрій-Іван за півтора місяці потому увійшов до вищого органу управління АО «Абданк». «Савпадение?» … Гадаю – ні.

Маленькій екскурс в історію та до того, хто такий Ю.-І. Попереджаємо можливі питання: усю інформацію взято з відкритих джерел. АО «Абданк» було створено у 2017 році за ініціативою знаного у Львові адвоката Умероджі Аліма Музаффаровича

https://opendatabot.ua/c/41079428

Згодом, до складу учасників АО «Абданк» увійшли досить цікаві, на наш погляд, адвокатеси Максимишин Ірина та Сідловська Ірина, які тривалий час дружньо співпрацюють в об’єднанні і  … в цей же час успішно судяться щодо стягнення боргів, позик та іпотеки одна проти другої і як сторони у справі, і як представники сторін (про це та інше – в наступних публікаціях).

До речі, як і АО «Абданк», так теперішнє адвокатське об’єднання пана Умероджі зареєстровано в будівлі, яка є «стратегічною базою» нашого головного героя «Х», інтереси якого у багатьох судових справах цей адвокат представляв і представляє на даний час. Так-так, ви самі здогадались: обидві адвокатеси теж у цьому «ланцюжку».

Повернемось до загадково-успішного юного дарування.

Новоспічений адвокат є не простою постаттю, бо юриспруденція – то, виявляється, є сімейною справою Каблаків: тато адвоката-новачка, Петро Іванович, понад 26 років працює суддею, а з 2013 року очолює Львівський апеляційний суд. Чималий рівень, коли маєш повноваження викликати на наради усіх суддів області та давати їм настанови  — посада зобов’язує. Тому не дивно, що син пішов шляхом тата, який, напевно, про це мріяв ще задовго до народження свого нащадочка. Але Каблак-старший мав би попередити Каблака-молодшого, що терени правознавців дуже теренисті: хочеш сприяти верховенству права – чекай на гнів з будь-якої сторони. Ну, як то — гнів?  … так, просто скарги на тато-суддю до ВККС та Вищої ради правосуддя за порушення законів при ухваленні рішень.  Звісно… порушень законів та присяги судді «не знайшлось», але погодьтесь – не кожний, хто невдоволений рішенням суду, пише такі скарги, а на Каблака-старшого їх за 26 рочків було подано аж ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ!

https://zaxid.net/atestatsiya_suddiv_2019_reyting_lvivskih_suddiv_dosye_n1468866)

Повірте нам: для судді, тим більше – досвідченого, це не аби яке «досягнення».
Ну, немає порушень – то й їди собі з Богом і вирішуй долі людей далі!
Але, є маленьке але: наші «шахтарі» не полінувались копнути в реєстр судових справ та намайнили трохи незрозуміле: якимось чином справи нашого хероя потрапляють, або «розподіляються», на дуже вузьке коло суддів. Як по першій інстанції, так і в апеляції. Диво дивне або Провидіння Господнє… або впливовість обласного рівня… Цікаво, хай йому грець! Згодом – копатимемо глибше, якщо вже натрапили «на золоту жилу». Можливо і діамантиків якихось знайдемо.

Повернемось до славнозвісного адвокатського об’єднання.
Хлопці наші «загуголили» назву «Абданк» і отримали цілу низку «Абданк»-ів: їх капець яка жменя – аж п’ять: 4-ри з них є діючими товариствами з обмеженою відповідальністю у Львові, п’яте – у Києві

https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search

Абданк – дуже шляхетне слова, але тут – гугл вам у поміч.

Цікавіше інше: хто його використав у назвах цих ТОВ-ок…

Наші хлопці впеклись у реєстри і отримали відомі у Львові прізвища, одне з яких і  належить дуже цікавій публічній особі «Х» (про публічну діяльність «Х» не писав мабуть тільки сусідський Сірко).

          Далі було ще цікавіше: на ім’я «Х» та його родичів зареєстровано … (захопило дух)… майже 20 фірм та організацій. Одна тільки мама «Х» є засновником або співучасником (хм, не пагано звучить!) у купі фірм (https://youcontrol.com.ua/search/?country=1&q=%D0%91%D0%A0%D0%95%D0%97%D0%86%D0%A6%D0%AC%D0%9A%D0%90+%D0%93%D0%90%D0%9B%D0%98%D0%9D%D0%90+%D0%A0%D0%9E%D0%9C%D0%90%D0%9D%D0%86%D0%92%D0%9D%D0%90&page=1),  в  багатьох з яких підпрацьовує одночасно ще і директором (https://clarity-project.info/edr/40079029/relations).

Не усім щастить мати таку успішну маму, яка спромоглась з 2014 року зробити внесків до статутних капіталів цих фірм аж на декілька мільйонів гривень та ще і особисто керувати стількома бізнесами!!! Про те, мама має гарний досвід керування військовим банно-пральним підрозділом: відмити щось брудне для неї – не проблема (https://public.nazk.gov.ua/declaration/a1b0d28f-294e-4e63-9884-515f46eed714).

Та і пов’язані з «Х» особи, про яких йдется, «не ликом шиті»: є співучасниками 6 фірм. Ну, то – таке: може вони дійсно талановиті люди і встигають крім адвокатської діяльності ще і бізнесом керувати (https://nomis.com.ua/41079428-advokatske-obyednannia-abdank,   https://youcontrol.com.ua/catalog/executives/s/sidlovska-iryna-iuriyivna/founder/ ).

До речі, значна частина усіх цих бізнесів зареєстровано за одною і той самою адресою. Можете перевірити самі: будинок 45-а, корпуси — різні.

До чого це все?

До того, що ось у яку успішну бізнесову компанію зненацька потрапив наш молодий Ю.-І. Як на вашу думку: адвокат-початківець теж стане успішним підприємцем невдовзі?

Ну, маючи таке оточення та такого досвідченого у правосудді і впливового тата, гадаю, що – так. Тим паче, що тато за 26 рочків суддівства має не тільки сталу матеріальну базу (https://declarations.com.ua/declaration/nacp_afad8e05-f83b-4404-9421-c49acf875c8f), але і, що завжди цінувалось вище за гроші, гарні стосунки, зокрема – з «Х».

Коло замкнулось?

Ні, почекайте.

Якщо «Х» і є суперуспішним бізнесменом, то своїм досвідом він однаково за «дякую» ділитись не буде: вишкіл та настанови треба віддячувати. «Х» і сам через це пройшов.

А чим може віддячити зелений адвокат? Тут може допомогти впливовий тато або самому відпрацювати на юридичній ниві: згадані адвокатеси вже тривалий час працюють на захисті інтересів «Х» як в судах, так і при юридичному обслуговуванні його численних бізнес-інтересів.

От і Ю.-І. пішов перевіреним шляхом – здійснює представництво явних і опосередкованих інтересів «Х» в судах (https://court.gov.ua/fair/). Окремі справи пов’язані з підприємствами, які, подейкують, «Х» прихопив рейдерським шляхом, та оборудками з їх майном.

Так-так: є така біда, що «Х» відомий на Львівщині як фігурант численних публікацій про рейдерські захоплення підприємств (https://perets.media/2019/11/14/biznes-na-rejderstvi-pid-prykryttyam-femidy-i-zakonu-rozkryti-shemy-brativ-breziczkyh/, https://zn.ua/ukr/LAW/mi_zakonni_vlasniki__a_mi_todi_hto.html, https://zn.ua/ukr/LAW/mi_zakonni_vlasniki__a_mi_todi_hto.html). http://lenta.lviv.ua/society/2018/01/03/128194.html). Має він і досить цікаву вдачу щодо отримання та не повернення кредитів і позик за допомогою судових процесів (див. https://court.gov.ua/fair/ за пошуком у розділі «Стан судових справ» по ТОВ Фінансова компанія Траст Фінанс, ЄДРПОУ:                40514657, з діючими виконавчими провадженнями, https://opendatabot.ua/c/40514657),. А чого вартий лише реєстраційний злочин ТОВ «Гал-Ера» з акціями акціонерів «Сортнасіннєовоч», за що Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку було проведене перевірку та позбавлено «Гал-Еру» ліцензії (https://perets.media/2019/11/14/biznes-na-rejderstvi-pid-prykryttyam-femidy-i-zakonu-rozkryti-shemy-brativ-breziczkyh/).

А чого тільки варта справа №450/2533/18 по майну ТОВ «Львівбудкомплектація»!!!

В багатьох публікаціях «Х» також є фігурантом вчинення кримінальних злочинів щодо побиття та залякування людей, які йому не йшли на поступки. Але, тут слово за правоохоронцями (https://varianty.lviv.ua/49202-pobozhne-zakhoplennia-brezitskoho, http://ratusha.lviv.ua/index.php?dn=news&to=art&id=5778, https://wz.lviv.ua/article/400554-my-razom-ne-ily-ne-pyly-zustrilysia-aby-spokiino-pohovoryty-volodymyr-tsvil-pro-konflikt-z-nazariiem-brezitskym,https://zaxid.net/vidomiy_lvivskiy_gromadskiy_diyach_pobiv_eks_konsula_ukrayini_v_myunheni_n1492258, https://report.if.ua/kryminal/gromadskyj-diyach-pobyv-eks-konsula-ukrayiny-v-myunheni/, https://www.032.ua/news/2562795/lvivskogo-advokata-zvinuvatili-u-pobitti-kolisnogo-konsula-ukraini-v-munheni-dopovneno, https://zik.ua/news/2019/11/04/vidomyy_lvivskyy_gromadskyy_diyach_pobyv_ekskonsula_ukrainy_u_myunheni_1683481).

Ну, і з часів Майдану «Х» багато «засвітився» у публікаціях з приводу сумнівів щодо його чесності з волонтерськими грошима (http://lviv.nashigroshi.org/2015/05/28/zhovkivchanam-kupyly-stsenu-za-ponad-190-tysyach-v-rodyny-mistsevoho-deputata/, https://forpost.lviv.ua/novyny/9468-zhurnalist-opryliudnyv-skandalne-rozsliduvannia-pro-rodynu-lvivskykh-top-maidanivtsiv#).

А тепер додамо трохи інсайду з оточення «Х».

          За інформацією, отриманою нами на умовах анонімності від особи «Y», яка викликає певну довіру з огляду на висвітлення в ЗМІ окремих епізодів біографії нашого хероя та його численні судові справи, успішність бізнесу «Х», можливо, ґрунтується як на порушенні норм законодавства, так, що не виключено, – на корупційних зв’язках з державними службовцями не маленького рангу і місцевими посадовцями, тощо.

          Дуже цікавим є інсайд про несплату бізнес-структурами «Х» земельного податку за користування земельними ділянками під будівлями, які «Х» викупив за цікавими цінами у Держави. Там і судові справи від прокуратури були, але прокурори чи то не розуміли з якої сторони «вкусити», або в них трохи розум затьмарився під чиїмось впливом. Врешті, справа «розвалилась» (справа №_____). Міська влада на дуже високому рівні у цьому питанні теж «закриває очі» вже кілька років. А це ж – гроші львівської громади…

          Цікавим є інсайд про не сплату бізнес-структурами «Х» за комунальні послуги за допомогою державного підприємства… чи то за сприянням окремої посадової особи.

          Досить обґрунтований інсайд стосується порушень фірмами «Х» приписів законодавства під час будівництва/реконструкції тих же самих придбаних у Держави будівель. Ось де поле діяльності для пані Сідловської, яка свого часу безкомпромісно та принципово публічно «кошмарила» рівненського забудовника… (https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_nezakonno_zvodyat_16ty_poverhivku_v_istorychnomu_areali_mista_250563.html).  Є здогадка – чому? Підкажемо: рівняни будували впритул до «Х — бізнес-маєтку» за адресою… так-так!… проспект Чорновола, 45-а! Як вам така принциповість обслуговуючої адвокатеси? Наразі, пані Сідловська здебільшого відійшла від усього цього, готуючись до приємних змін у своєму житті, за що ми щиро молимось та тримаємо кулачки!

До речі, правоохоронні та контролюючі органи мають у майбутньому ще перевірити певний інсайд про те, що значна кількість Х-бізнесів не сплачує або не доплачує податків і комунальних послуг, будує і перебудовує нерухомість з порушеннями регламентуючих норм законів.

Наразі, наша юридична служба готує близько 25-ти відповідних запитів і звернень по 7-х напрямках що б отримати документальне підтвердження інсайдерської інформації¸ про що обов’язково згодом повідомимо наших читачів.

Та й таке…

Як і усі успішні бізнесмени «Х», звісно, переймається особистою безпекою: майже усюди його супроводжують чоловіки міцної статури з обличчям, не спаскудженим інтелектом. Інсайдер стверджує, що майже усі з них вдячні юридичній допомозі «Х» у питаннях вирішення судами їх кримінальних справ гуманно-умовно. А дехто  — навіть готовий пожертвувати своєю свободою, приймаючи на себе обвинувачення «Х» у жорсткому побитті людини і викраденні її майна (особисто «Х» в інтерв’ю одному виданню так відверто і сказав: «…що справді зустрічався з Володимиром Цвілем у справах. Але його не бив. Сказав, що був з охоронцем і  конфлікт стався між цим охоронцем і Цвілем». (https://varianty.lviv.ua/49202-pobozhne-zakhoplennia-brezitskoho).

Інсайд про вплив «Х» на суддів і правоохоронців ми публікувати не будемо: нам всім добре відомо, що без належних доказів, а ми – не правоохоронці з засобами негласного отримання інформації, і розуміємо, що будь-які обвинувачення потягнуть за собою відповідну реакцію «Х», адже досвід у «Х» в подібних судових справах, йой, який чималий! (https://korupciya.com/brezitskiy-suditsya-so-smi/).Честь, гідність та ділова репутація мають бути захищеними! Однак, в публікаціях львівських інформагенцій щодо цього були досить відверті натяки (_____).

Тому, мати гарних і відданих особистих адвокатів це – велике надбання.

Крапка.

Попри це, успішність молодого адвоката – сина голови апеляційного суду дає певне підґрунтя для роздумів.

О!… І догана одному районному судді за рішення у справі ВАТ «Сортнасіннєовоч» (див. вище) на користь «Х» теж до чогось підштовхує в думках.

Вплив на незалежну судову гілку влади це – серйозно, а тому і ми поставимось до цього дуже відповідально: є у нас один знайомий юрист «Z» з колишніх «важняков», якого ми будемо просити перевірити інсайд у цій частині разом із маловідомими широкому загалу «спецпризначенцями» з Василя Сурикова та Ісаакяна. І тут, «залагодити» щось – ну, дуже важко. Практично не можливо. По литерах: Н. Е.   М. О. Ж. Л. И. В. О.

Ну, і нарешті – «вишенька на торті»: «Х» вирішив узяти участь у перегонах цього року за посаду мера Львова, хоча нещодавно розповідав, що не має наміру «йти у політику» (https://varta1.com.ua/abo-tse-altruyizm-abo-vy-jdete-u-vladu-chy-koruptsionery-boryutsya-z-koruptsiyeyu0/ ). Одночасно, наведемо красномовну цитату з публікації «Або це альтруїзм, або ви йдете у владу”: чи корупціонери боряться з корупцією?»:

«Ви бізнесмен і юрист, брали участь у судах. У вашій ситуації є конфлікт інтересів. Ви можете свої бізнесові інтереси переносити на громадські справи, з метою вирішення своїх бізнесових справ з допомогою всіх нас. І направляти, оскільки ми говорили про рейдерство, туди, де ми будемо як сліпі кошенята, а ви маєте свій інтерес. Або займайтеся просто бізнесом, або громадською діяльністю. Бізнес завжди передбачає інтерес», — зауважив консультант з політико-правових питань ГО «Народний антикорупційний нагляд» Михайло Зінько.».

Успішний бізнес та добрі спонсори вочевидь дозволять «Х» створити чималий виборчий фонд, адже витрати на таку «виставу» дорогого коштує…

«Це  – Львів, дитинко!».

Тут ми маємо однозначно заявити про те, що і доходи, і витрати кандидата «Х» ми обов’язково проконтролюємо – це наше законне право і громадянський обов’язок.

Епілог.

Ось тут коло і замкнулось: навіщо подібній «успішній» і «відомій» людині така посада? Можемо зробити припущення, що це сприятиме розвитку міста та громади, або ж – і власному розвитку. Особливо, якщо людина, яка, на наше переконання, не сповідає багатьох моральних цінностей, має бажання і натхнення для цього.

Можливо ми надто «високої» думки про кандидата «Х», адже соцопитування визначають попередній рейтинг «Х» на рівні плюс-мінус 2,0% (https://zaxid.net/sotsiologi_oprilyudnili_svizhi_reytingi_kandidativ_na_golovu_lvivskoyi_otg_n1506707, http://tvoemisto.tv/news/kogo_vyberut_na_posadu_golovy_lvivskoi_otg_zyavylysya_svizhi_reytyngy_112534.html). Тому, його постать на  виборах можливо оцінити як «технічний кандидат», який має сприяти у розпорошенні голосів виборців на користь чинному голові. Пан С. теж не «дрючком роблений»: якщо тобі сприяють роками – відпрацьовуй.

Можливо, усе, про що ми сказали тут, – дивний збіг обставин. Але в цей момент спало на думку вислів з банеру в офісі нашого «Z»: «Випадковостей не трапляється. Нам створюють ілюзію випадковості» (автор невідомий).

Так що, почекаємо, полистуємось з кім потрібно, побачимо що і як.

А якщо хтось має або матиме цікаві факти щодо успішного «Х» — дамо можливість висловитись на сторінках нашого видання. Це також стосується і правоохоронних органів. Агов, пані обласна прокурорка! Це ж саме Ви в інтерв’ю на телеканалі «Х» нещодавно  «били себе в груді» та сповідали запеклу боротьбу з корупцією та порушенням законів будь-ким? (http://www.ideamista.com/iryna-didenko-iakshcho-hromadskist-pochynaie-diiaty-spilno-z-prokurorom-to-tse-oznaka-toho-shcho-liudy-pochynaiut-viryty-v-zakon/) Щось скажете?

Люди пам’ятають довго, інтернет – зберігає навіки.

Любі Українці, шануймось, бо ми того варті, і усе буде добре!

Зі святом Державного Прапору України та Днем Відновлення Незалежності!

Щиро ваш,

                            Левко Письменний

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика