Ковалі чужого горя на столичних Позняках або дещо про кримінальні методи «роботи» Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції у Києві

Відома будівельна компанія вкрила тріщинами квартири у навколишніх будинках, а за допомогою поліцейських посадовців намагається дискредитувати схвильовану громадськість.

Внаслідок будівельних робіт на ділянці за адресою: Київ, вул Драгоманова, 31з  610 (шістсот десять) квартир опинилися під загрозою аварії, в деякі помешкання вже залізли тріщини. 

Уявіть! Під загрозою опинилися життя півтори тисячі київських родин. І це далеко не повний перелік жахіть, бо поряд з незаконним будівництвом працює школа, і всі «принади» незаконного будівництва у вигляді серйозних захворювань школярів — місцевих діточок і підлітків — незабаром можуть набрати реальних обрисів у вигляді важких діагнозів та відповідної медичної статистики у Дарницькому районі Києва.

Чому так має страждати громада? Хто вирішив, що життя 1500 неповнолітніх киян має бути принесене в жертву ненаситності чергового злобудовника?

І хто цей черговий представник «успішного» великого бізнесу, якому наче древньому божеству окремі київські бюрократи на чолі із цілим мером #Клічко готові принести в жертву життя і здоров’я маленьких і дорослих киян — позняківців?

До редакцій vyboranema та партнерських ресурсів потрапив ну надто цікавий інсайд. В сенсі настільки цікавий, наскільки безмірних дій вживає адміністрація відомої будівельної компанії «Ковальська».

Власне, те що саме компанія  «Ковальська» реально здійснює будівництво з такою вражаючою кількістю загроз для місцевих мешканців, виявили самі жителі навколишніх будинків. 

Під час зустрічі з представником забудовника цей самий представник — такий собі модний дядечко у гламурному піджаку без жодних натяків на те, що саме він уповноважений коментувати (з юридичної точки зору) дії забудовника перед шокованими представниками громади — чітко сказав, що будівництво провадиться саме «Ковальською».

Упродовж кількох років, ретельно фіксуючи  порушення і застерігаючи про загрози, які

http://dragomanova31.kiev.ua/

насьогодні вельми яскраво і досить цікаво описані київськими журналістами-розслідувачами, громада спромоглася зупинити це зухвале будівництво.

Представник фракції «Голос» — заступник профільної комісії у Київраді депутат Київради Маленко — озвучив проект Рішення про необхідність припинити злобудову на Драгоманова, 31з

А згодом, будівництво таки було припинене. Припинене, так би мовити, в юридичній площині, натомість, у реально-подієвій царині злобудову, очевидно, і не думали зупиняти як процес.

Просто з сірої — напівлегальної царини — свої дії будівельна компанія «Ковальська» перевела у сферу ну просто-таки кримінальну.

Як повідомив нашим інтернет-ресурсам  інсайдер з лав Департаменту стратегічних розслідувань НП, за допомогою співробітників Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції у місті Києві була зроблена спроба підкупити ініціативну групу (активістів), тобто представників громади «сискарі» з Департаменту стратегічних розслідувань НП у Києві провокували на отримання грошей, що паралельно фіксували поліціянти.

Тобто абсолютно програвши у правовій царині простим киянам, яких підтримали чесні, професійні журналісти і фахові депутати Київради, злобудовник пустився ну просто кримінальних берегів.

Насьогодні історія чергової боротьби Світла й Темряви на теренах багатостраждального Києва триває.

Шкода лише, що на 30-му році незалежності і по семи роках перемоги Революції Гідності в Україні, так звані представники «успішного» великого бізнесу наче ілюструють відому формулу з «Капіталу» Маркса про те, що

Нема такого злочину, на який не зважиться капитал заради 300% прибутку…

ПиСи: з методами «роботи» окремих представників Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України можна ознайомитися за цим посиланням

https://com1.org.ua/diialnist-uvb-dvb-dnipra/

http://vyboranema.in.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика