Голівуд не зніматиме кіно про сексуальні походеньки 2-х полковників з Тилу

Міноборони, інформація до роздумів: винуватця сексуального домагання – Харахаліля — звільнили за станом здоров’я, а полковника, який практично перетворив Тилову базу в бордель, покрили генерал Павловський та начальник ВСП Криштун.

Ви ніколи не замислювалися чим військове відомство України нагадує Голівуд? Правильно, і у них, і у нас трапляються скандали. Лише в Штатах винуватці скандалів несуть покарання, натомість, у нас оскандалених рятують наче голівудівського рядового Раяна.

В Голівуді був такий талановитий, оскароносний продюсер на ім’я Харлі Ванштейн. Ви певно бачили його фільми. Та кілька років тому він неабияк прогримів у зв’язку з сексуальними домаганнями.

https://www.bbc.com/russian/av/media-41571355

https://bykvu.com/movie/80500-pamela-anderson-ty-znaesh-na-chto-idesh-kogda-podnimaeshsya-k-muzhchine-v-nomer-odna

Через сексуальний скандал Ванштейн втратив дружину, роботу. І жодні оскари не врятували його репутацію.

А ось – український полковник, екс-керівник Тилу ЗСУ Харахаліль. Про нього теж писали українські інтернет-змі. І він також потрапив у скандал, що його пов’язано із сексуальним домаганням.

http://prokurorska-pravda.today/novosti/item/28232-yak-nachalniku-tilu-zamovlyali-doneckih-putan-ta-pro-nsh-pohodenki-polkovnika-harahal-lya

http://skelet.top/item/26567-yogo-nazivali-rustamchikom-abo-hto-yak-potraplyav-do-garemu-nachalnika-tilu-harahal-lya

Якщо американський продюсер Ванштейн «зустрічався» в халаті з акторками Голівуду в номері готелю, то полковник Харахаліль домагався до своєї жертви – підлеглої – прямо у службовому кабінеті.

Тепер про відповідальність. Заслужений американський продюсер Ванштейн сплатить своїм жертвам кругленьку суму – 44 мільйони доларів. Але сплата штрафу не замінить судового слухання. Суд над Ванштейном все одно відбудеться.

https://www.bbc.com/russian/news-48394601

Навідміну від оскандаленого продюсера, екс-очільник Тилу Харахаліль не лише не потрапив під суд, а про жодні штрафи в його ситуації не йдеться. Навпаки, Харахаліля звільнено за станом здоров’я. Наче, це винуватець сексуального скандалу постраждав, а не його жертва.

Хоча, чому жертва? Адже жертв було кілька.

Відомо, що сексуально-гастрономічні розваги

без відриву від служби за часів полковника Харахаліля в Тилу ЗСУ «розквітали» просто-таки у «виробничих розмірах.»

Над цим добряче попрацював інший тиловик – полковник Штейнберг.

На ввірену йому державою Україна 229 базу Тилу завозили дівчат, попередньо відвівши цивільну охорону. Щоб не бачили зайвого.

Щодо полковника Штейнберга є рішення Міністра оборони про неповну службову відповідність. Втім, як повідомляв vyboranema.in.ua , знавця сексуально-гастрономічних розваг Штейнберга прилаштовано служити в один з підрозділів, що підпорядковано Павловському.

Що не відомо у цій історії? Цікаво, якби Голівуд знімав стрічку про походеньки полковників Харахаліля та Штейнберга, якого б жанру було кіно: драма, комедія чи, можливо, це було б «доросле відео»?

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика