Фейки від «МЕТРОЛОГА» або скільки треба накриміналити щоб до вкрадених семи гектарів додалися ще три?

Триває запекла паплюжна війна, яку група заможних і впливових осіб з товариства індивідувальних забудовників «МЕТРОЛОГ», що правдами і неправдами віджала у киян 7 гектарів землі з управління Національної академії наук, провадить проти Національної академії наук України і будівельної компанії, з якою НАН України уклала відповідні договори на будівництво житла для науковців.

Варто сказати, що судами у цій напівкримінальній епопеї, у тому числі, апеляційною інстанцією неодноразово приймались законні та обґрунтовані рішення щодо діяльності НАН України на земельних ділянках:

— 30.09.2020 — рішення Господарського суду міста Києва у справі за № 910/7644/20;

— ухвала Київського апеляційного суду від 22.07.2020 у справі № 752/9796/20;

— ухвала Голосіївського районного міста Києва від 09.11.2020 по справі № 752/9796/20;

— постанова Київського апеляційного суду від 13.10.2020 № 752/10996/20);

— і насамкінець, останнє Рішення від 12.11.2020 у справі 910/9194/20.

Але напівкримінальні «діячі» з товариства індивідуальних забудовників «Метролог» засліплені тим, що всіма можливими неправдами змогли віджати у киян в Голосіївському районі столиці 7 гектарів землі з відання НАН України, продовжують медійну та судову атаку.

Якщо стисло, то через низку інтернет-ресурсів проти НАН України просувається теза, ніби в процесі будівництва було знищено якесь цінне гідрологічне обладнання. Тоді як насправді, це обладнання припинило працювати ще у 90-х роках і до цього не має жодного стосунку нинішній колектив НАНУ.

За галасом і вигадками на окремих сайтах якось замовчується очевидне. Чому 25 індивідуальних забудовників з «Метролога» наче феодали середньовіччя можуть проживати на 7-ми гектарах у своїх замках, натомість, науковці з НАН України мають бути позбавлені права отримати на законних підставах власні квартири?

До речі, досвід забезпечення житлом за рахунок державних земель досить довго практикувався і практикується в Міноборони, тож десятки тисяч офіцерських родин за роки Незалежності України змогли отримати омріяні оселі.

То хіба науковці чимось гірші за військовослужбовців?

Ці та інші логічні та законні аргументи неодноразово бралися до уваги суддями під час прийняття законних рішень, ухвал і постанов.

І це, очевидно, розлютило групу впливових панів з «Метролога».

Наразі з боку «кримінально налаштованих» осіб здійснюється тиск та цькування судді Голосіївського районного суду міста Києва Хоменко Вікторії Сергіївни, яка 09.11.2020 року у справі № 752/9796/20 скасувала арешт, накладений на державні земельні ділянки Національної академії наук України та інституту, що розташовані  в Голосіївському районі міста Києва.

В соціальних мережах розміщуються пости про погрози життю та здоров’ю судді та членам її сім’ї, працівникам будівництва та іншим особам. З цього приводу подані відповідні заяви до поліції.

Між тим, ця кримінальна «метрологічна» сага почалася з одного дуже дивного папірця.

Низка незалежних інтернет-ресурсів вже розповідала як у середині 2000-х років «група беручких хлоп’ят» примудрилася за допомогою одного, очевидно, купленого документу фактично поцупити у громади Києва 7 гектарів землі в Голосіївському районі на вулиці Метрологічній.

Про це також популярно розповів у своєму блозі і відомий журналіст, блогер та політичний оглядач Денис Казанський.

Цитата: «У Академії наук України (НАНУ) забрали земельну ділянку в 7 гектарів під котеджі в районі парку Феофанія на основі одного листа. Землю легалізували при Черновецькому і забудували дорогими особняками, тепер там закрите елітне селище.»

Тема вкрадених у 2006 році у київської громади 7-ми гектарів з відання НАНУ непокоїло київських активістів та громадських лідерів навесні 2020 року. І ось чому.

Користуючись карантинними заходами, під час яких журналісти незалежних інтернет-ЗМІ (як неучасники судових процесів) не могли безперешкодно потрапляти на відкриті судові слухання, представники товариства індивідувальних забудовників «Метролог» почали буквально бомбардувати Господарський суд Києва ідентичними позовами. Для чого?

Мовою кримінальної арифметики відповідь на це запитання звучить приблизно так: якщо у 2006 році завдяки одному папірцеві вдалося позбавити киян аж 7 гектарів елітної (бо ж біля Феофанії) землі, то чому у 2020-му таку злодійську операцію щодо «віджиму» 3-х гектарів не провернути, використовуючи суд і суддів? Для цього впливові особи з «Метролога» використали гарні зв’язки з суддівським корпусом, які має колишній суддя Вищого господарського суду (насьогодні — розформований) Ігор Плюшко.

Та спроби вкрасти у громади Києва ще 3 гектари у травні 2020-го помітили активні кияни, яким надто вже допекли ігри клептоманів, і до госпсуду столиці вийшли в одиночних пікетах активісти, а до палаців, які побудовано на віджатих гектарах по вулиці Метрологічній, прийшла член громадської ради при КМДА Ольга Коцько, щоб зустрітися з Плюшком.

Суддя Ігор Плюшко тоді не вийшов до представників громади і Громради при КМДА. Це й не дивно, бо ж законних аргументів позбавити киян ще 3-х гектарів, повторивши оборудку з сімома гектарами НАНУ часів Черновецького, в природі не існує.

Не складалося і в Господарському суді Києва.

Всі квазіправові вилазки «МЕТРОЛОГА» у київський госпсуд ретельно контролював адвокат НАНУ Дмитро Бугай. Він відвідав у травні 2020 року у присутності журналіста госпсуд Києва і публічно повідомив, що «Метролог» зловживає своїми процесуальними правами.

Розуміючи, що «по-тихому» вкрасти ще 3 гектари не вдасться, бо судді госпсуду Києва не палають бажанням забруднитися, а громадськість може чи не кожного дня навідуватися під палаци «Метролога», індивідувальні забудовники ініціювали поширення на деяких інтернет-сайтах байки про втрати для гідрології.

Виходило, що на сумнівно віджатих 7-ми гектарах набудувати палаців для обраних 25-ти впливових громадян — це торжество законності, натомість, будівництво квартир для науковців з інститутів НАН України на невкрадених клептоманами 3-х гектарах — смертний гріх.

Зазнаючи фіаско в судах, індивідувальні забудовники котеджів з «Метролога» підключили «кримінально налаштованих» осіб, метою яких є збагачення безкоштовними  «квартирами» від забудовника.

Влаштовуються акції протесту під будівлями судів, робляться спроби завести з надуманих підстав у судові справи третіх осіб, за допомогою молодиків спортивної статури блокується будівництво житла для безквартирних науковців. Цей «стиль роботи» досить легко простежити за допомогою офіційних сайтів судової влади, де однією зі сторін в якості жертви обов’язково буде обрано того чи іншого забудовника.

Не важко здогадатися, що вся паплюжна кампанія, судові тяганини та беззаконня із блокуванням будівництва фінансуються і координується СТ КІЗ «Метролог», заможні і впливові мешканці якого є сусідами будівництва для науковців на вулиці Метрологічній в місті Києві.   

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика