Українські військові лікарі вперше презентували свої доповіді на міжнародній конференції у США

3 — 6 травня у місті Сан-Антоніо, Техас, США, відбулася щорічна конференція Американської асоціації урологів (AUA) та Товариства реконструктивної урогенітальної хірургії (GURS). Ця подія, яка провадиться щорічно від 1902 року, вважається найбільшими зборами урологів Світу, де представлені найновітніші дослідження, гайдлайни та досягнення у галузі урології.

На цьому заході з реконструктивної урології виступили українські військові лікарі: старший ординатор клініки урології Наукового військового медичного клінічного центру підполковник медичної служби Артем Кобірніченко та ординатор клініки урології майор медичної служби Володимир Бондарчук.

Їхня доповідь на тему «Реконструктивна урологія і травми зони бойових дій в Україні» викликала великий інтерес серед учасників конференції.

Вперше в історії українську урологію представили саме лікарі з військового госпіталю. Згадана доповідь була присвячена розвитку та проблемам реконструктивної урології в умовах активної війни, що відбувається на території України. Вона отримала схвальні відгуки та слова підтримки від видатних фахівців у галузі, таких як професор Jack McAninch і гуру урології Sanjay B. Kulkarni.

Реконструктивна хірургія сечостатевих органів набуває особливого значення в Україні через зростання числа поранених та травмованих внаслідок бойових дій. Вона спрямована на відновлення нормального функціонування та естетичного вигляду сечовидільних шляхів та статевих органів. Військові лікарі відіграють ключову роль у лікуванні поранених, починаючи з надання першої медичної допомоги до проведення реконструктивних операцій та психологічної реабілітації.

Поїздка на конференцію стала можливою завдяки підтримці американського благодійного фонду «Ukraine-1991” в рамках проекту «Травми, про які мовчить війна. Реконструктивна урологія — шанс на життя». Засновники проекту, Олексій Петрівський, професор Генадій Брацлавський, професор Дмитро Ніколавський з клініки Upstate Medical University Нью-Йорку, а також
Командування медичних сил Збройних Сил України та керівництво Наукового військового медичного клінічного центру «Головного військового клінічного госпіталю» вже рік організовують навчання українських лікарів в клініках США, організовують місії американських лікарів в Україну, і роблять все можливе для того, щоб українські військові отримали найякіснішу медичну допомогу.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика