Зрада довіри: няня намагається заволодіти спадщиною недієздатного підопічного

Большакову Лілію Миколаївну, яка проживає у Вінницькій обл., було найнято, щоб доглядати за недієздатним сином заможнього чоловіка, який проживав в Київській області. Поряд з іншими доглядальницями, вона працювала позмінно, тиждень через тиждень.

Однак після смерті роботодавця, Большакова Л.М. звернулася до Голосіївського районного суду м. Києва суду з позовною заявою про встановлення юридичного факту проживання однією сім’єю зі своїм роботодавцем та визнання її спадкоємцем та зміну черговості наслідування.

Так виглядає ну дуже «дивна» ухвала Голосіївського районного суду міста Києва

Ухвалою Голосіївського районного суду м. Києва від 18.08.2021р. було відкрито провадження у справі № 752/20161/21 за цим позовом, в якому Відповідачем було поставлено психічно хворого підопічного Большакової. Їй добре було відомо, що у зв’язку з хворобою він не міг усвідомлювати значення своїх дій, керувати ними і тому не був здатний захищати свої інтереси в суді.

Коли родичі молодої людини звернули увагу на цей кричущий факт незаконного судочинства, Большакова забрала свою заяву. Але вона не здалася і почала оформляти опікунство над молодим чоловіком. Опікунська рада чомусь не збентежилася конфліктом інтересів та 03.12.2021 схвалила її кандидатуру на опікуна хлопця, навіть з процедурними помилками. Зокрема, не було складено Акту обстеження умов проживання Большакової Л.М.

Відразу після того, як батько молодої людини помер, Большакова отримала серйозне кар’єрне зростання і стала начальницею двох інших доглядальниць. Вона переїхала в чужий будинок і використовує його адресу як свою власну.

Вона настільки зжилася з роллю господині, що не дозволяє родичам молодої людини бачити її і дізнаватися про її стан. Дві інші няньки доглядають його, але родичі неспроможні встановити контакт з молодим чоловіком через дій Большакової Л.Н. Поліція не може нічого зробити проти таких зухвалих дій самозванки, оскільки не має на те законних механізмів.

Ця ситуація становить серйозну загрозу для недієздатної молодої людини. Родичі змушені шукати правди у суді.

Законодавство надає пріоритет родичам у виборі опікунів. Родичі недієздатного хлопця покладали надії на його маму, яка виявила бажання опікуватися сином після смерті колишнього чоловіка. Але та досить передумала. Та й не дивно. Після 20-річної відсутності у житті сина, бажання змінити своє життя і турбуватися про недієздатного сина на рівному місці не з’являється.

Логічно було б вирішити, що вона могла б повідомити родичів про її рішення не опікуватися сином. Але родичів ніхто не повідомив про це, а також про той факт, що мама раптом із протиборчої Більшакової сторони стала її підтримувати. Цікаво, які активи колишнього роботодавця будуть продани або перейдуть у власніть ціх двох жінок після того, як суд затвердить заповзятливу Большакову опікуном?

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика