ЗСУ знешкодили 49 тисяч орків за 6 місяців

Є такий дещо брутальний анекдот. росіянин замовив в секс-шопі вагіну. Через деякий час йому стукають в двері. Він запитує: «Хто?» Чує у відповідь: » Тобі — пи@да». Отетерілий мужик чухає потилицю і подумки розмірковує: «Чи справді так швидко замовлення надійшло? Чи цього разу запи@дячать…»

В одній з новостворених частин Тероборони ЗСУ завершилося навчання. Вояки впродовж кількох днів показали відмінні та добрі результати.

Було досить багато блискучих результатів під час виконання стрільб. З вуст інструкторів часто лунали фрази «Загальна оцінка відмінно».

Нерідко вояки новонавченого батальйону Тероборони ЗСУ з 15 пострілів влучали всі 15 разів.

Відомо, що командувач Тероборони ЗСУ, який тримає систему тренувань на особистому контролі, надав досить схвальну оцінку стрілецькій майстерності бійців.

Та в армії, де панують стандарти НАТО, безпосередньо керує бійцями сержант.

Тож підсумував результати стрільби прямо біля навчального місця один з інструкторів.

Набій за набоєм, тренування за тренуванням, відмінно виконана вправа за вправою наближають невідворотний фінал неспровокованої агресії держави-терориста рф проти України.

Відтак, кожен влучний постріл, який влучить в орка, це є цвях у домовину московітського імперіалізму.

P. S. Боячись влучності українських стрільців московітське біосміття останнім часом намагається не вступати у стрілецькі змагання з нашою армією.

Тож далі буде… перемога ЗСУ ☀️🔥❤️

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика