ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ СЕРГІЙ НАЄВ: «Я ВПЕВНЕНИЙ У КОЖНОМУ – ВІД СОЛДАТА ДО ГЕНЕРАЛА»!

Командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв з робочою поїздкою відвідав підрозділи, що боронять позиції на території Луганської та Донецької областей.

– Противник щодня намагається штурмувати наші оборонні рубежі батальйонними тактичними групами. Свій наступ ворог підтримує авіаційними та ракетними ударами, вогнем реактивних систем залпового вогню, артилерійським вогнем усіх калібрів та мінометами, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також командувач сил оборони відзначив героїзм та професіоналізм українських воїнів.

– Під час перебування у районах Донецької та Луганської областей переконався у чисельних подвигах наших військовослужбовців. Їх ратна служба дуже важка та пов’язана з прямою небезпекою для власного життя і здоров’я. Але я впевнений у кожному – від солдата до генерала, які на своєму місці виконують завдання щодо стримування ворожої агресії, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

При цьому, командувач чітко зазначив, що герої – це ті, хто щодня відбиває та стримує наступ. Це наші солдати, сержанти, командири взводів, рот, батальйонів та бригад. 

– Відповідна робота щодо посилення кожного угруповання на загрозливих напрямках триває щодня. Обстановка є складною, але контролюється Збройними Силами України. Ми виконуємо те, що належить, – підсумував генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командування Сил оборони

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика