«365 днів стійкості» на підтримку українського народу

До пів тисячі українців Алкали та довколишніх міст вийшли на акцію «365 днів стійкості» в підтримку українського народу.

Олексій Петрівський, відповідальний за гуманітарний напрямок в Благодійному Фонді «Східна Зірка», подякував Асоціації «Українці Алкали» з міста Алкала де Енарес, Іспанія, які не просто приєднались до акції «365 днів стійкості», а ще й по-справжньому всі ці 365 днів невтомно допомагають українцям.

Як зазначив Олексій, «велику роль у ході війни відіграє всебічна підтримка України іноземними партнерами. Серед таких надійних партнерів нашого Благодійного фонду є «Українці Алкали». Це саме та організація, яка ще з 2014 року організовує постачання в Україну гуманітарної допомоги, забезпечує прихисток українським біженцям та допомагає вирішувати сотні нагальних і термінових питань.»

Акції на підтримку України, які відбулись 24 лютого по всьому світу, в тому числі, і в Іспанії — дуже важливі для українського народу, який вже 9 років веде боротьбу за своє існування, свою незалежність та свою свободу.

Так на площі Сервантеса виступив віце-президент асоціації «Українці Алькали» Андрій Модрицький: «Ми сьогодні тут, щоб згадати тих, хто залишився там, тих, хто залишається в окопах, страждає від холоду і голоду, захищає те, що є нашим майбутнім, що є нашою землею, що є нашою історією і нашими предками». 

«Ми маємо пам’ятати ціну нашої свободи та нашого майбутнього.»

 «Я хочу подякувати всім вам, хто тут підтримує і хто пам’ятає, що в Україні йде війна».

vyboranema.in.ua

|

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика