ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ в день медпрацівника

З нагоди відзначення Дня медичного працівника, особовий склад одного з військових мобільних госпіталів, що на східному напрямку оборони країни, отримав з-за кордону у користування гуманітарну допомогу медичного призначення.

Вантаж, який складається з турнікетів — засобів для тимчасової зупинки кровотечі, ліків, перев’язувальних матеріалів та медичних розхідників до України надійшов завдяки ініціативі командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Командувач додав, що медичні працівники військових госпіталів на цей час працюють в режимі максимальної ефективності та готовності.

– Зокрема даний військовий мобільний госпіталь за останні місяці надав ефективну медичну допомогу сотням пацієнтів, як військовослужбовцям, так і цивільним особам, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Варто зазначити, що завдяки гуманітарним ініціативам командувача об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, за період повномасштабної російської агресії проти України, медичні госпіталі, військові підрозділи та цивільне населення у районі ведення бойових дій отримали майже 300 тонн гуманітарних вантажів першочергової необхідності, серед яких медичне обладнання, ліки, автономні прилади електричного живлення, оптичні прилади, тепловізори, безпілотні літальні апарати, спальні мішки, засоби гігієни, харчові продукти та багато іншого.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/pfbid0TXJFkeypTUefb3qAzMRYBbkeRi8NeFuys732Nmyn5w9jo1sQ92VV7iHnFN4UnLDLl

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика