В Запоріжжі крадуть гуманітарну допомогу і продають на окупованій території

В Запоріжжі крадуть гуманітарну допомогу, що призначена нужденним, і продають на окупованій території.

Про факти розкрадання гуманітарки в Запоріжжі і розпродаж її в окупованому Мелітополі, заявили журналістка- блогерка Марина Даниляк-Єрмолаєва та Народний депутат України Гео Лерос.

На початку блога медійниця повідомила, що вже розповідала про такий собі «схематоз». Йдеться про розкрадання західної «гуманітарки». На політичну прописку цього схематозу вказує слово «зещурятня».

В розслідуванні-блозі фігурують прізвища, посади та обличчя, які на думку журналістки і народного депутата займаються розкраданнями під час війни.

Від редакції vyboranema.in.ua :

Ближче до весни 2023 року, а надто, як повідомив головний розвідник України генерал Буданов, улітку можна очікувати перемоги ЗСУ над рашистськими загарбниками. Тож після нашої перемоги постане нагальне питання — проведення політичних виборів та обрання іншої якості українських політиків.

Чи оберуть громадяни якісно іншу політичну еліту?

Це покаже фактор електоральної пам’яті.

Будь-що, дане розслідування може бути цікавим та корисним для тих громадян, хто після фактичної капітуляції ворога та завершення війни, всерйоз і надовго вирішить побудувати некорупційну державу на території України.

Ігор Рудич

майор ЗСУ, журналіст

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика