Вибори Президента України на 218 ОВК у Києві можуть бути сфальсифіковані

Про таку загрозу фальсифікацій розповіла екс-голова 218 ОВК у Києві Тетяна Сиротенко на прес-конференції в УНІАН.

https://press.unian.ua/press/10493538-eks-golova-ovk-218-u-kiyevi-zayavila-pro-tisk-z-boku-chleniv-komisiji-ta-nezakonne-usunennya-jiji-z-posadi.html

26 березня в УНІАН на прес-конференції для журналістів екс-голова 218 ОВК Тетяна Сиротенко та незалежний журналіст Ігор Рудич розповіли про підготовку фальсифікацій на 218 ОВК у Києві.

Після прес-конференції Тетяна Сиротенко вирушила на 218 ОВК у Києві, щоб передати посаду (документи, печатку та інш.) новому голові 218 ОВК. Там Сиротенко виявила зникнення зі свого сейфу посібника щодо виборів, а згодом і деяких документів.

Екс-голова 218 ОВК Сиротенко викликала поліцію. Ці події відбувалися на вулиці Крамського у Києві, а знімкування здійснював журналіст Рудич.

Коли приїхала поліція, Тетяна Сиротенко дала пояснення слідчому. Згодом у присутності понятих поліція розпочала слідчі дії, було знято відбитки пальців з деяких членів ОВК 218.

Тим часом, заступник голови ОВК 218, юрист та інші члени ОВК почали вимагати від екс-голови ОВК 218 Сиротенко передати справи, зокрема, печатку… заступнику голови ОВК, мовляв, голову ОВК 218 ще не призначено.

Сиротенко на це не погодилася і тоді розпочався «штурм»: один з членів ЦВК – чоловік — намагався її схопити, все це спостерігали поліціянти, знімав журналіст та окремі члени ОВК.

По завершенні слідчіх дій, коли на ОВК 218 та поблизу зібралися зо 20 поліціянтів Святошинського райуправління у місті Києві Нацполіції, коли двері та сейф червоніли від спецфарби для збирання відбитків, вже багато хто втрачав відчуття реальності.

26 березня 2019 року, 218 ОВК

Екс-голову члени ОВК чомусь постійно називали сторонньою особою, хоча вона перебувала в процесі передачі посади голови ОВК 218.

Хтозна чим би завершився цей «екшен», та по завершенні слідчих дій на ОВК 218 прибув новий голова ОВК 218.

Тетяна Сиротенко в присутності адвоката та журналіста, який до того також дав пояснення поліції, бо став свідком побаченого, передала справи новому голові ОВК 218. Нагадаємо, що Тетяна Сиротенко була призначена головою ОВК 218 відповідно до чинного законодавства після жеребкування.  Суб’єкт подання Руслан Ригованов.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика