VANDOG agency втягують школи у челендж

Як все почалось? У 2020 навчальному році команда Vandog agency перетворили нудні правила гігієни на активну гру-танець та запустили челендж #здоровотанцюю, щоб діти вивчили усі правила превентивної гігієни та захистились від COVID-19.

За рік маленькі амбасадори гігієни підросли і зараз не лише самі дотримуються правил, але й можуть пояснити іншим, чому це потрібно.

Здається, Vandog agency разом з UNICEF тільки цього і чекали — розширивши перелік правил, підготували новий челендж. Цього разу пісенний — #співаючисто. Для цього переписали нові правила гігієни у слова пісні та записали трек, який, подейкують, досі у головах команди на повторі. «Активність — дітям!», — вирішили ми, тож підсилили слова танцем. Ну і звісно зняли відеоінструкцію.

А коли діти стомляться, то у всіх них будуть круті комікси та буклети, в яких ті ж правила гігієни можна прочитати у вигляді кумедних історій з героями.

В буклеті діти пірнають у захопливу пригоду, в якій найменше зі сімейства Зачухриків знайомиться з 12 правилами гігієни, поступово змінюється та стає Чепурком.

Комікс — такий собі «світ навиворіт», бо один з героїв ну зовсім не уявляє, для чого можуть знадобитись різні рушники та планує підкорити гору Брудного Посуду. А ще діти зможуть доповнити історію стікерами, які інтегруються в комікс.

Слідкуйте за челенджем по хештегу #співаючисто та дивіться умови на сайті ЮНІСЕФ:

https://www.unicef.org/ukraine/singing-cleaning

Джерело:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика