В Киеве выселяли со стрельбой, избиениями и титушками

ФОТО сайту antikor.com.ua

Мешканців гуртожитку у Києві по вулиці ПОЛЬОВА, 19/8 сьогодні – 7 листопада 2019 року – виселяли зі стріляниною, викурювали димовими шашками, били тітушки. Поліція себе поводила напрочуд толерантно і не втручалася.

Сьогодні зранку Державна виконавча служба України здійснювала виселення мешканців гуртожитку, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Польова, 19/8.

Інформатори сайту vyboranema.in.ua надали редакції 2 відео цього сумного дійства.

З відео та коментарів зрозуміло, що людей виселяє Державна виконавча служба. Також ніби є якесь рішення суду та людям його не показали.

У виселенні мешканців гуртожитку брали участь: «тітушки», особи з позначкою «Служба безпеки» і навіть «Титан».

Жінок та чоловіків, які мешкають у гуртожитку, «нападники» обільно задували газом.

Розлючені фактом виселення та ще й перед зимою, жителі гуртожитку захищалися. Жінки з гуртожитку проклинали нападників. Один житель гуртожитку навіть вдарив нападника гілкою дерева.

Відчай мешканців зрозумілий. Днями розпочнеться похолодання і опинитися на вулиці – досить жахливий варіант для будь-якої людини, а тим більш – сімейної.

Які саме поліція порушить провадження і за чиїми діями – покаже час. Ще 2 роки тому у Києві виселяли жителів з гуртожитку отак

Тоді поліція ще й перешкоджала журналістам у їх законній журналістській діяльності – заважала розслідувати причину того вибуху.

http://ord-02.com/rasledovaniya/item/224404-the-journalists-were-prevented-by-the-police

Який висновок?

В Україні, де розкрадання бюджетних коштів набуло тотального розмаху,

https://tsn.ua/ru/tags/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D0%B1%D1%8E%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%82%D0%B0

виселяти громадян на мороз – банальне скотство.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика