Українські діти і батьки захищають спорткомплекс «Восход» від полковника РФ, росолігарха Крупчака

Російський олігарх Володимир Крупчак

Усталый, но довольный российский олигарх и товарищ полковник Владимир Крупчак

https://nv.ua/biz/top-100-bogatyh/vladimir-krupchak-dose-biografiya-sostoyanie-skolko-deneg-u-vladelca-kievskogo-kbk-krupchaka-50096149.html

– в минулому один із ватажків політпартії «Единая Россия» — стоїть за віджимом спорткомплексу «Восход». Про це повідомила ЗМІ громадський лідер, член громадської ради при КМДА Коцько Ольга.

Захищати спорткомплекс «Восход» від російського олігарха та афельованої з ним громадської організації прийшли київські діти та їхні батьки.

26 жовтня біля Київського апеляційного господарського суду відбулася акція захисників спорткомплексу.

З’ясувалися цікаві подробиці. Виявляється така собі ГО рішенням судді Івченка

отримала спорткомплекс «Восход» і «на правах держави Україна» (що є нонсенс) є ніби власником спорткомплексу.

Але це ще не все.

Щороку арендну плату за цю ГО сплачує громада Києва, тобто КМДА.

Таким чином, «товариш» російський полковник, олігарх через кишенькову ГО віджимає київське майно – «ВОСХОД» — натомість, утримують цю оборудку кияни, які за невеличким винятком, звісно, не знали про це.

26 жовтня сталися певні зрушення у цій ганебній справі. Колегія суддів своїм рішенням залучила справжніх представників спорткомплексу «Восход» та представників КМДА в якості сторін процесу.

Очевидно, судді побачили та почули стурбовану громаду, дітлахів, які бажають займатися спортом, а не тинятися по дворах, їхніх розлючених несправедливістю батьків, і схвалили логічне рішення про залучення сторонами судового процесу.

Також в хижі пазурі російського полковника-олігарха Крупчака ризикує потрапити і Палац культури і техніки «Дніпро», так би мовити, «на додачу».

Учора юні кияни пройшли справжній іспит із захисту прав і законності. Та це відбувається за незрозумілого ігнору з боку КМДА, і, на жаль, мера Києва.

Таким чином, законність і права у столиці захищають діти і громадянське суспільство.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика