У Київі пройшла акція православних та громадськості: “Нi – свавiллю влади! Нi – бiометричним документам! Нi – примусовiй вакцинацiї!”

28 вересня у Маріїнському парку біля Поклонного хреста в Київі було проведено Всеукраїнську акцію “Нi – свавіллю влади! Нi – бiометричним документам! Нi – примусовій вакцинацiї”.

Захід було спрямовано проти імплементації Законопроекту № 3986 про цілковиту заміну паперових паспортів на ID – карти. А це означає, що після набрання чинності цього Закону українці не зможуть отримувати паперові паспорти старого зразку навіть через суд.

Окрім того, всі громадяни України, котрі досягли 25-ти та 45-річного віку, зобов’язані будуть замінити паспорти на біометричні картки назавжди.

Під час заходу учасники протестної акції передали звернення до Верховної Ради України, Президента Зеленського, до Кабінету міністрів, який прийняв неконституційну постанову, що запровадила низку обмежень прав громадян під час карантинних заходів.

Також православні мітингарі звернулися до Народного депутата України Шевченка.

Хоча мітингом цей захід було б назвати не зовсім коректно, бо ж учасники частіше молилися, аніж скандували гасла.

Використовуючі прогалини і порушення у «карантинному законодавстві» православні віряни ставили подеколи логічні запитання:

 • чи є людина сувереном над своїм тілом, чи все вирішує чиновник?
 • де межі приватності, за які може зазирнути поліція або інші спецслужби?
 • чи не перешкодить занадта цифровізація праву на вільне пересування громадян?
 • чи не призведе дистанційна освіта до десоціалізації українських школярів?

Попри деякі нарікання окремих мітингарів у бік західних «глобалізаторів», з’ясувалося, що модель так званого «цифрового концтабору» вже частково запроваджується у Китаї.

Дісталося «на горіхи» від учасників акції і президенту Зеленському (його на мітингу порівняли з «нечистим»), і очільнику Кабміну Шмигалю.

Натомість, самі православні мітингарі зазнали критики з боку журналістів СТБ за досить вільне поводження з викладеними фактами.

Телевізійники навіть записали експерта з фактчекінгу (йдеться про ретельну перевірку фактів та спірних тверджень і гіпотез).

По закінченні заходу прибулі з багатьох регіонів України (Одеси, Львівщини, Дніпра, Житомирщини, Харкова, Рівненщини, Київа та інших куточків країни) пройшли Хрестовою ходою до Офісу Президента України.

vyboranema.in.ua

One thought on “У Київі пройшла акція православних та громадськості: “Нi – свавiллю влади! Нi – бiометричним документам! Нi – примусовiй вакцинацiї!”

 • 30 сентября, 2020 в 20:48
  Permalink

  Так само патріотично пройшли заходи в урочищі Шумейкове у Лохвицькому районі. Заходи в рамках Міжнародного дня пам яті та примирення відбувалися ще й під гаслом Перемогли німецький фашизм переможемо й російський! . За сприяння Департаменту активісти обласного Штабу національного спротиву окупації, ГО Майдан та інших громадських організацій виготовили плакати і листівки, в яких проводили чіткі паралелі між минулим і сьогоденням. Гітлер розпочинав захоплення інших країн під маркою захисту російськомовного населення. Фашист Путін так само виправдовує своє вторгнення в Україну. Також з ініціативи департаменту гідно пошановано льотчиків-героїв країн антигітлерівської коаліції з США та Великої Британії, які брали участь у операції Френтік .

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика