ТРЕНУВАННЯ ВЕЛИКИХ КАЛІБРІВ

Артилерійські підрозділи, що виконують бойові завдання неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим, відпрацювали завдання з протидії морському десанту.

За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, мета тренування бойових розрахунків гаубиць “МСТА-Б“ полягала у підтримці високого рівня навченості особового складу.

  • Воїни-артилеристи тренувалися діяти за умов використання противником високоточних засобів ураження, відточували вміння маскування техніки та озброєння, орієнтування на місцевості, а також своєчасного висування на вогневі позиції, — наголосив командувач.
    У той же час підрозділ артилерійської розвідки здійснював запуски штатних безпілотних літальних апаратів, пошук та виявлення цілей, а також надавав визначені координати вогневим розрахункам.
  • Особлива увага у ході навчань приділялася питанням зміни вогневих позицій з подальшою готовністю до ведення бойової стрільби по визначених цілях, — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
  • Разом переможемо!

Служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Джерело:

https://www.facebook.com/JointForcesCommandAFU/posts/1255184161550561

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика