Прикордонники в аеропорту Бориспіль з грубими порушеннями видворили з України чеченця

Прикордонники аеропорту «Бориспіль» з брутальними порушеннями видворили киянина чеченської національності Сусуєва I., недопустивши до нього адвоката.

Про це стало відомо журналісту інтернет-ресурсу vyboranema.in.ua та Ютуб-каналу Правда Рудича.

15 січня Ібрагім Сусуєв прибув літаком з Анкари до Києва. У Борисполі зміна прикордонників відмовилася його пропускати на українську землю, хоча чеченець засвідчив, що має дійсну посвідку на постійне проживання в Україні. 
Також прикордонники не дозволили адвокату потрапити до підзахисного Сусуєва. 
О 01.30 прикордонники повели Сусуєва до літака, який вилітав назад до Анкари. На настійні прохання чеченця забезпечити йому доступ до адвоката, який знаходився в терміналі D, прикордонники не реагували. 
В свою, чергу адвокат Олександр Літинський намагався в аеропорту потрапити до підзахисного Сусуєва. Він просив, щоб до нього вийшов хтось з прикордонників. Натомість, ті ховалися. 
Адвокат прокоментував журналісту ситуацію з недопуском його до підзахисного Сусуєва і назвав дії прикордонників злочином.

Близько 01.30 пана Сусуєва посадили в літак і відправили його до Туреччини, до якої чеченець не мав якогось стосунку. 
Як заявив в інтерв’ю журналісту vyboranema.in.ua Ваха Ісаєв — представник ВГО «Діаспора чеченського народу» — вже понад рік в Україні тривають переслідування чеченців за етнічною ознакою.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=672859903715164&id=100009532301081

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика