Печерський аферист з 20-річним стажем або мовчання поліцейських ягнят

В художній літературі існує цілий напрямок — така собі кримінальна проза. Її персонажами є Сонька-золота ручка, професор Моріарті у Конан Дойла або навіть ціла банда «Чорна кішка». Наш новітньоукраїнський період також подарував читачам, щоправда, журналістських текстів, своїх героїв. З додатком «мінус». І безперечним «лідером» серед столичних кримінальників аферистського жанру є такий собі Остапенко Анатолій Анатолійович.

Перші згадки про Анатолія Остапенка залишаться у міліцейських протоколах, очевидно, періоду межичасу — прикінець 80х — початок 90х років. Як зізнався сам Остапенко в одному з ефірів телеканалу» Інтер», відповідаючи на запитання колишнього слідчого прокуратури — гостя студії, притягався до відповідальності «по малолєтці» за розграбування державної власності.

Далі в своїй кримінальній кар’єрі Остапенко зробив цікавий віраж. Після закінчення юридичного ВУЗу (про що гордо повідомив в одному з ефірів телеканалу «Інтер», змінив спеціалізацію на більш безпечну. І насьогодні, Толік — квартирный аферист. Вже майже з 20 річним стажем, бо ж в ефірі циклу телепередач «Стосується кожного» випуск «Добровільна афера» від 2017 року, практично зізнався сам, що промишляє аферами вже 15 років.

Тож, можливо, вже найближчими місяцями Остапенко відзначить двадцяточку відколи «працює» квартирними аферистом.

За цей час лише Богу відомо скількох своїх жертв ошукав Остапенко.  Ефіри телеканалів, розслідування журналістських агенцій та статті і новини медійників дозволяють осягнути його «професійне» розмаїття.

«Толік» ошукував і залишав без власних осель жінок, чоловіків і дітей, фронтовиків-АТОвців і доньок художників, людей хворих і вельми здорових.

У 2017 році в ток-шоу «Стосується кожного» у випуску «Добровільна афера» пролунала інформація ніби Остапенко знає кілька десятків аферистський квартирних схем, а родина фронтовика-АТОвця Ростислава Тихонова практично одностайно свідчила проти Остапенка.

Упродовж телепередачі гарно відзнято, практично відтворено, як Остапенко знайшов чергову жертву — батька АТОвця Ростислава, як ошукав тата, а коли Ростислав повернувся з фронту і, за наявною у нього інформацією, спершу хотів дякувати Остапенко ніби за підтримку тата, то Остапенко тут зненацька і відкрився Ростиславу:

«Я — аферист з 15річним стажем». Це було у 2017 році.

На дворі — 2021 рік. І це означає, що Остапенко «відзначає» 20-річчя своєї кримінальної кар’єри.

За чотири роки (після запису передачі «Добровільна афера») стало відомо, що цей безсоромний ошуканець провернув карколомну в своїй безсоромності операцію: розсварив хворого печерянина Михайла з його дружиною Галиною. І от вже Михайло виставляє Галину з їхньою спільною трирічною донею на вулицю. А Остапенко — тут як тут, для контролю. Цей драматичний епізод зафіксувала відеокамера телепроекту «Стосується кожного».

Та не довелося Михайлу самітньо пожити у власній квартирі, звідки до цього було викинуто його сім’ю. В ефірі відтворено наступну сцену — черговий епізод квартирної схеми Остапенка — практично злочин.

Хворий Михайло в жахливому, недієздатному стані опиняється в технічному приміщенні. Практично Остапенко переселив недієздатну людину з її оселі. Звісно, незаконно. 

В ефірі «Стосується кожного» правозахисник Едуард Багіров заявив про ознаки кримінальної статті у діях Остапенка Анатолія Анатолійовича. 

Також пролунало в ефірах ніби керівник Печерського підрозділу поліції перебуває у дружніх відносинах з Остапенком.

Варто зауважити, що до свого іміджу Остапенко притягнув таке собі активістське, навіть антикорупційне паблісіті.

Він уже не заявляє відкрито що є аферистом. У 2021 році Анатолій Остапенко «задєлався» «борцем з аферами». До цього він практично вкрав дві групи на Фейсбук у Олега Миколайовича Кльопи, викинувши з адміністрування Олега Кльопу та Юрія Петренка.

Тож, шановні відвідувачі Фейсбук, якщо Вас закликають у групи «Печерск без цензуры» та/або «1551. Контроль за Владою» — знайте, що ці групи належали та їх адміністрували Олег Кльопа та Юрій Петренко.

Зміцнившись практично украденими, чи то пак — віджатими ресурсами (групами ФБ) Остапенко інтенсифікує полювання на квартири літніх людей. Він вважає, що йому в цьому допоможуть голови КМ ОСН Печерського району.

На цьому етапі перетинається журналістська доля автора цих рядків і аферистська кар’єра Остапенка. Після появи на ресурсі vyboranema.in.ua статті «Як руйнують Печерськ» Остапенко бомбардує месенжер журналіста вимогами співпраці з ним.

Паралельно аферист цькує і принижує голів одразу трьох КМ ОСН: заслужену антифашистку Надію Мудренок (ОСН Злагода), пана Чмиха — ОСН «Видубичи» і Миколу Д’яченка — ОСН» Лаврський».

Що ж так розлютило Остапенка в діях голів КМ ОСНів? 
Заслужені, досвідчені люди не надали інформації аферисту, не «злили» йому базу даних мешканців Печерська, не повідомили адреси літніх антифашистів. 
За це їх було піддано цькуванню в групах на ФБ, які насьогодні контролює аферист з 20річним стажем. 
А наступний епізод можна вважати такою собі «вишенькою на торті». Надаючи інтерв’ю журналісту Громову, Остапенко огульно ганьбить українських фронтовиків-АТОвців. Такий зухвалий цинізм варто переглянути повністю.

Розмова з ймовірним вбивцею ветерана АТО Мандича

https://www.facebook.com/ia.nagoloscom/videos/553538362286405/


Виходить зі слів Остапенка, що АТОвці є такими собі «негідниками», яких огульно ображає Остапенко. Може ті фронтовики перейшли дорогу Печерському квартирному аферисту?

Можливо, не погодилися з ним співпрацювати? Так само, як не погодилися голови КМ ОСН Мудренок і Чмих. 
Саме цим можна пояснити черговий приступ публічної люті пана Остапенка. 


Поки писалися ці рядки — печерські аферистська хроніки, або ж хроніки квартирного аферизму — пан Остапенко, не виключено, готує втілення чергової схеми. Бо ж що ще він звик робити? 


Його доволі гучна діяльність вже давно сягнула за межі звичайного журналістського висвітлення. Натомість, потребує якнайскорішої правоохоронної оцінки. Бо ж кожен епізод цієї аферистської саги є викликом і правоохоронцям, і Печерській громадськості, і не вкладається в межі будь-якого здорового глузду. 
А може діяльність цього афериста є таким собі блискавковідводом для більш крупних хижаків?

Далі буде
vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика