Кошмар на Печерську або чому бездіє поліція?

ОСТАПЕНКО АНАТОЛІЙ біля
Печерського ГУ Нацполіції

На київському Печерську зникають люди. 3 січня 2021 року кияни Галина Мельничук та Микола Процан повідомили YouTube каналу Правда Рудича,

що їхній знайомий печерянин Ігор на прізвисько «Кабан» зник невдовзі після того, як заявив, що дасть інтерв’ю журналісту і розповість, як у нього в шахрайський спосіб Остапенко Анатолій

«віджав» квартиру та авто.

Також печерянин повідомив Галині та Миколі, що має намір з’ясувати відносини з печерським псевдоактивістом Остапенком Анатолієм

Відео інтерв’ю подружжя киян упродовж години розпоширили відвідувачі Фейсбук в печерських групах цієї соцмережі

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3135274846800228&id=100009532301081

Інші джерела нашому ресурсу повідомили про те, що зникнення печерян відбувалося і раніше. Зокрема, понад рік тому зник киянин Білоусов Микола, який проживав за адресою: м. Київ, вул. Панаса Мирного, 5 кв. 1. Окрім квартири на Панаса Мирного, 5 цей киянин ще мав квартиру на Льва Толстого. Щодо зникнення Миколи Білоусова було звернення до Національної поліції. Втім, поліціянти не квапляться розшукувати власника двох квартир Миколу Білоусова. Чи не фактор двох квартир, що вивільнилися після зникнення Білоусова, пояснюють таку неквапливість печерських поліцейських?


Натомість, є інший фрагмент — історія померлого киянина з колись елітного Печерська — Грідіна Володимира, який проживав за адресою: м. Київ, вул. Цитадельна, 6/8 кв. 3. 
По документах Грідін нібито з’їздив у Донецьк, а за кілька років помер у своїй квартирі. Сусіди викликали поліцію Печерського району, бо ж смерділо на поверсі. Невдовзі у квартирі Володимира Грідіна з’ явилися люди з дарчою (дарственной — рос.) 


Ці три печерські історії об’єднує те, що тамтешня поліція не квапиться розслідувати обставини смертей та «рух» нерухомого майна в колись елітному районі столиці. 
Але заяві в поліцію киянки Галини Мельничук пощастило ще менше. Пані Галина двічі повідомила YouTube каналу Правда Рудича,

що її нібито труїв Остапенко Анатолій.

Натомість, печерські поліціянти навіть не внесли обставини її отруєння в журнал Єдиного Обліку (ЄО) і не відкрили кримінальне провадження про обставини отруєння Мельничук Галини. 
Всі ці дещо демонічні епізоди об’єднує наявність у названих постраждалих осіб недешевого нерухомого майна в Печерському районі столиці, якого ці особи позбулися внаслідок:
— смерті (як пани Грідін, Білоусов та Ігор «Кабан») або
— виселення з квартири (як Галина Мельничук, її колишній чоловік Михайло та їхня маленька донька) . 


Також в епізодах фактичної втрати нерухомого майна печерянами Михайлом та Ігорем активно фігурує особа квартирного афериста Остапенка Анатолія. До речі, квартирним аферистом пан Остапенко не соромився представлятися своїм жертвам, зокрема, фронтовику-АТОвцю Тихонову Ростиславу.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3421981314531316&id=100001584439214

У Ростислава Тихонова Остапенко Анатолій також «віджав» родинну квартиру, про що Ростислав розповів в ефірі телеканалу «Інтер». 


В інтернет-ЗМІ та на ресурсах мережі є доволі багато публікацій про цього досвідченого квартирного афериста. 

Відвідувачі соцмережі Фейсбук неодноразово цікавилися хто ж є дахом цього асоціального чоловіка. 
Насьогодні, можна з великою ймовірністю припускати, що саме «мовчання печерських поліцейських ягнят», їхня бездіяльність або навіть сприяння квартирному аферисту уможливили таку карколомну кримінальну кар’єру. 
В одному з телеефірів пролунала цифра: 1000.
Саме стільки «віджати» квартир, на думку Галини Мельничук, спромоглися досьогодні Остапенко і Ко. 


P. S. Цю публікацію прошу вважати зверненням до Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, Голови СБУ Івана Баканова, Генерального прокурора України Ірини Венедіктової. 

Ігор Рудич, журналіст

http://vyboranema.in.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика