Як у киянки Катерини Корнієнко вкрали квартиру на Печерську. Схема афери, дійові особи, Печерський райсуд

Дмитро Чейчук

У житті Катерини Корнієнко була важка сторінка. Після онкологічної хвороби помер чоловік. Та сини підтримували маму весь час. І Катерина змогла звестися на ноги, оговтатися від трагедії.

А ще Катерина мала гарну подругу – Ельміру Коханович.

Ельміра Коханович

Познайомилися і сдружилися ще коли працювали в операторській службі таксі. Згодом, Катерина та Ельміра зважилися займатися продуктовим бізнесом — рітейлом.

Катерина відкрила магазин, втім, далі відкриття однієї «точки» її бізнес не просунувся.

Натомість, у подруги Ельміри бізнес, що називається, закипів.

Після відкриття одного магазину, Ельміра спромоглася відкрити ще декілька.

Що значить, фарт, удача!

Аж раптом страшна звістка приголомшила Катерину. Вона дізналася, що поліція знайшла тіло Ельміри у Дніпрі, поблизу станції київського метрополітену «Дніпро».

Катерина Корнієнко була шокована смертю найкращої подруги, бо сприймала Ельміру за сестру. І аж настільки довіряла подрузі, що видала Ельміри Коханович довіреність на право зробити перепланування у своїй  квартирі на Грушевського. Йдеться про оселю, де Катруся Корнієнко у дитинстві зростала під наглядом бабусі.

Отримавши звістку про смерть Ельміри Коханович, Катерина «прилетіла» до рідних утоплениці висловити своє співчуття, та була здивована спокійною реакцією дітей загиблої. Наче й не було утоплення і смерті їхньої мами.

Та на цьому драматичні події не завершилися. Катерині Корнієнко подзвонив такий собі Чейчук Дмитро

Чейчук Дмитро

і повідомив, що він викупив іпотеку у Ельміри Коханович на квартиру Катерини.

Дивним було те, що Катерина Корнієнко не давала будь-якої згоди на якісь нотаріальні дії з її квартирою на вулиці Грушевського у Київі і не підписувала жодних іпотечних договорів.

Та дарма. Погрозливі дзвінки від Чейчука
не припинялися. Тож діти змушені були мамі Каті замовити охорону.

Після утоплення Ельміри Коханович, Катерина набралася мужності і з’їздили до загиблої подруги у трупарню. І з’їздила туди навіть не один раз, а двічі.

Під час першого візиту обличчя мерця (в тілі якого ще деякий час тому бурлила особистість Ельміри), можливо, спотворене утопленням, що називається, видалося підозрілим Катерині Корнієнко.

Обличчя утоплениці не було схоже на обличчя Ельміри

І аж настільки здалося підозрілим, що пані Катерина попрохала працівника трупарні показати тіло утоплениці вдруге.

Після повторних оглядин Катеринина підозра лише зміцнилася: перед нею лежало не тіло подруги.

Від поліціянтів Катерина Корнієнко довідалася ще одну дивну подробицю: тіло утоплениці спливло на поверхню не за місяць, і навіть — не за кілька днів, а майже зразу. За три години.

І головне: Катерині Корнієнко вдалося отримати фотографії з трупарні і світлини з відеокамери метрополітену, де видно живу жінку, яка за кілька хвилин стане утопленицею.

Ця жінка за декілька хвилин стане утопленицею.
Фото з Київського метрополітену, станція «Дніпро»

Обличчя утоплениці і обличчя в камері метрополітену є ідентичними, натомість, вони відрізняються від обличчя Ельміри Коханович на фотографії.

У цій трагічній історії мерця бодай трохи поєднує з Ельмірою Коханович 2 айфони, на той час, останньої марки, що належали подрузі пані Катерини — Ельмірі.

Саме ці два айфони було знайдено разом з утопленицею (інформацію в айфонах було зачищено), а от діамантових сережок на утоплениці не виявилось.

Катерина Корнієнко, очевидно, порадилася з фахівцями охоронної фірми, пригадала дивну, аж ніяк не траурну реакцію дітей Ельміри, достосувала сюди неідентичність обличчя Ельміри та утоплениці, додала до купи подробиць відсутність поряд з мерцем діамантових сережок.

І ретельно погуглила інтернет, де знайшла інформацію про те, що
в РФ було скоєно шахрайство такою-собі Ельмірою.


Коханович Эльмира Михайловна
Год рождения: 13.11.1969
Регион: Украина
04.06.09 г. Коханович Э.М. скрылась из г.Волгограда. По факту мошенничества в особо крупном размере возбуждено уголовное дело. Просьба помочь в ее поисках за вознаграждение!

https://allkharkov.ua/inquiry/request_one/2290.html

Виходило, що найкраща подруга Катерини Корнієнко — Ельміра Коханович — яку Катерина вважала ближчою за рідну сестру, могла бути співучасницею шахрайської схеми, злочинної оборудки з викрадення у родини Корнієнків квартири на вулиці Грушевського у Київі.

Між тим, пан Чейчук Дмитро, котрий дошкуляв Катерині Корнієнко загрозливими дзвінками, міг бути співучасником кримінально- рейдерської схеми з вилучення названої нерухомості.

Та всі ці моторошні подробиці має розслідувати наша славна Національна поліція МВС.

Та поки що Катерина Корнієнко подала до Печерського райсуду позов.

Тож 15-го липня 2020-го року в Печерському райсуді Київа на вулиці Володимирська, 15 відбудеться судове засідання у цій непересічній і навіть моторошній справі з мерцями, шахраями і зрадженою жіночою дружбою.

Внаслідок дії аферистів у цій історії постраждала ціла родина Катерини, зокрема, літня бабуся Каті — Сайко Надія Іванівна. Вона проживала і була прописана у цій київській квартирі на вулиці Грушевського від 1960 року і досьогодні. Тож зараз опинилася просто на вулиці.

Насьогодні Катерина Корнієнко фактично судиться з Дмитром Чейчуком у Печерському райсуді міста Київа. Нашій знімальній групі пощастило біля цього суду взяти інтерв’ю у пані Корнієнко та її адвоката.

Також наша команда незалежних журналістів понад 170-ти інтернет-ресурсів узяла цю аферу під наш журналістський контроль. Тож, щойно ми зацікавилися цією історією глобально, як надійшов сигнал про те, що у селі (селищі) Чайки було скоєно побиття і навіть спроба вбивства братів Лисаченків. Тому ми — незалежні журналісти — виїхали до селища Чайки, що на Київсщині, і дізналися, що особи, які віджимають квартиру у родини Корнієнко-Сайко, також віджимають квартиру і будинок у братів Лисаченків.

Далі буде.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика