Більше уваги підготовці штабів

Протягом стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля — 2021” офіцерами збройних сил країн-членів НАТО проведено оцінку знань, які були надані українським офіцерам у ході підготовки до даного навчання.

Про це, підбиваючи підсумки маневрів, повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

— За допомогою наших радників було проведене практичне відпрацювання документів, які за змістом відпрацьовуються в країнах Північноатлантичного альянсу. Зокрема, розглядалася реальна обстановка у ході навчання, а також застосовувався той зміст, який відповідав реальності на різних етапах ведення бойових дій, — наголосив командувач.

Крім того, генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначив, що в ході уточнення планувальних документів використовувалася методика, в основі якої лежить стратегічний підхід щодо визначення критичних важелів, які можуть вплинути на розвиток ситуації.

— У ході спільної роботи з іноземними посередниками було обговорене питання подальшої нашої роботи у майбутньому, і саме, проведення спільних навчань на рівні штабів, а також обміну інформацією виключно за допомогою документів, які запроваджені в країнах-членах НАТО, — підкреслив командувач.

На його думку, українські підрозділи вже певний час розуміють своїх партнерів на тактичному рівні.

— Ми маємо вміти правильно управляти не лише своїми підрозділами, а й багатонаціональними військовими частинами, які будуть залучені у проведенні спільних з нами операцій, — зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

https://www.facebook.com/570135383388779/posts/1338760903192886/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика