УКРАЇНЦІ ВМІЮТЬ І ХОЧУТЬ ЗАХИЩАТИ СВОЮ КРАЇНУ

Сергій Наєв: «Українці вміють і хочуть захищати свою країну»

Ситуація у Східній та Південно-східних операційних зонах залишається складною, але
контрольованою.

На цьому наголосив командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій
Наєв.

— Щодня противник не полишає спроб здійснювати наступальні дії з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей, а також взяття під контроль населених пунктів Запорізької області, — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, задля підтримки наступальних дій батальйонних і ротних тактичних, на зазначених напрямках, ворог щоразу здійснює вогневе ураження позицій українських захисників з реактивної та ствольної артилерії.

— Але наші військовослужбовці продовжують укріплювати свої позиції та героїчно відстоювати кожен клаптик української землі, відбиваючи атаки ворога, знищуючи танки, літаки, броньовану та автомобільну техніку, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, це стає можливим завдяки тому, що українську націю формують свідомі громадяни, які вміють і хочуть захищати свою країну.

— Україна завжди мала величезну кількість патріотів, які у найскрутніші часи ставали на її захист. Це цвіт нації і її генофонд, який формує обличчя держави! Наша перевага у тому, що ми вміємо і хочемо захистити себе, свій рід і свою країну від підступного ворога! Я впевнений, що в нашої країни прекрасне майбутнє, – наголосив командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

https://www.facebook.com/watch/?v=5068750923201051

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика