Вадима Мосійчука відсторонили від керування Держрезервом — триває суд

Відсторонений від керування Держрезервом Вадим Мосійчук на лаві підсудних

Вже другий місяць поспіль триває судове слухання у Шевченківському райсуді Києва у кримінальному провадженні по Вадиму Мосійчуку – усунутому голові Держрезерву України. Команда прокурорів висунула обвинувачення Вадиму Мосійчуку щодо збитків державі на суму 6 мільйонів (6 000 000) гривень.

Минулої п’ятниці прокурор упродовж цілого судового засідання виголосив обвинувальний акт Мосійчуку.

В свою чергу, відсторонений голова Держрезерву не визнав себе винним. Навіть назвав наведені прокурором факти у обвинуваченні «єрундою».

Варто додати, що українські правоохоронці досить тривалий час дотягували цю справу до суду. За даними vyboranema.in.ua , у пана Мосійчука були негласні підтримувачі: міністр Кабінету Міністрів Саєнко, пан Гройсман та Айварас Абромавічус.

Іноді у не публічних розмовах пан Мосійчук говорив про підтримку посольства США в Україні.

В інтернет-виданнях досить багато зібралося критичних публікацій щодо діяльності Вадима Мосійчука. ТОП-ресурси висвітлювали й білі плями щодо майнових запитань до пана Мосійчука. Зокрема, писали про квартиру мами на Печерську.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/30/7222310/

Писали й про закладення неякісного литовського пального до Держрезерву.

http://ord-02.com/novosti-ukrainy/item/90289-litovskij-shchuryaka-v-derzhrezervi-ukrajini

 «Після свого призначення, Мосійчук В.А. розпочав впроваджувати схему та нав’язувати ідеї закладення до Державного резерву України литовського дизелю, термін зберігання якого вийшов, та яке зберігалось в Литовській агентурі нафтопродуктів (виконує функції державного резерву в Литовській Республіці).»

Найближчі кілька місяців стане зрозуміло чи пересяде Вадим Мосійчук з лави підсудних до в’язниці, чи зможе довести що обвинувачення прокурорів про 6 мільйонів гривень – «єрунда».

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика