Карьере Гройсмана угрожает коррупция на Одесской таможне

12-13 лютого 2019 року активісти, зокрема воїни АТО, викривали схеми на Одеській митниці. Для цього громадські діячі намагалися зустрітися з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом аби розповісти йому про корупційні схеми: хто, кому і за скільки?

Протягом двох днів тривала неполітична акція. Її мета – проінформувати очільника Уряду про те, що на Одеській митниці утворено злочинне угрупування з метою незаконного збагачення на експортерах волоських горіхів. До складу угрупування входятьвисокопосадовіособи Державної фіскальної служби, Одеської митниці і контрабандистиІван Черней та Антон Грицай, з підконтрольними їм підприємствами.

Активісти викрили корупційну схему на Одеській митниці

Разом вони розробили корупційну схему: Одеські митники затримують вантажі експортерів посилаючись на порушення ними прав певних патентовласників на використану упаковку і змушують йти домовлятись з ними. Щоб стимулювати підприємців, митниця надсилає їм рішення про те, що їхній «швидко зіпсований» вантаж призупинено в оформленні на строк 10 + 10 діб, що з процедурними затримками становить місяць.При цьому, місцевих митників не зупиняє наявність у експортерів дозволу від іншого патентовласника та навіть дані експертизи про відсутність ознак порушення прав інтелектуальної власності.

Експортерів наполегливо спонукають дати хабаря під виглядом сплати за використання запатентованої упаковки.Внаслідок перешкод і маніпуляцій з патентним правом, експортери не можуть здійснювати експорт за своїми патентами.

Лише за грудень 2018-го по січень 2019-го років за вказаною схемою було здійснено понад 600 експортних операцій, і за кожну експортну операцію злочинне митно-контрабандистське угрупування здирало з експортерів по 6 000 доларів з машини. Загальний обсяг поборів з експортерів в середньому за місяць сягає 3 600 000 доларів.

Все це і багато іншого розповіли активісти спочатку у Києві на Печерських Липках поблизу будинку, де мешкає прем’єр Володимир Гройсман.

Це сталося 12 лютого впродовж першої половини дня. Наступного дня активісти прийшли доурядового будинку, а за годину перекрили дорогу поблизу стадіонуЛобановськогота запалили димові шашки державних кольорів.

На акції, активіст Олег Афанасьєв в присутності журналістів та під запис відеокамер зателефонував в приймальнювиконувача обов’язків заступника Голови ДФС Віктора Кривіцькогоі, повідомивши в черговий раз про діючу на Одеській митниці «патентну-горіхову схему», забажав зустрічі активістів з паном Кривіцьким.

Активісти сповнені рішучості знищити корупційну схему на Одеській митниці.

http://prokurorska-pravda.today/component/k2/item/275621

One thought on “Карьере Гройсмана угрожает коррупция на Одесской таможне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика